کد خبر: 231087 A

این انتخابات یکشنبه ۱۶ آذرماه و بعد از نماز مغرب و عشاء، در مسجد رضائیه قم واقع در میدان سعیدی این شهر برگزار می شود / ۵نفر به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و دو نفر به عنوان علی البدل برای یک دوره سه ساله، به همراه دو بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل برای مدت یک سال انتخاب و معرفی خواهند شد.

ایلنا: رئیس انجمن صنفی استادکاران و کارگران آرماتوربند، قالب بند و بتون ریزان استان قم از برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان جدید این انجمن صنفی برای یک دوره جدید خبر داد.

«علی اسدی» رئیس انجمن صنفی استادکاران و کارگران آرماتوربند، قالب بند و بتون ریزان استان قم، در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: انتخابات هیئت مدیره جدید انجمن صنفی استادکاران و کارگران آرماتوربند، قالب بند و بتون ریزان استان قم، فردا شب یکشنبه ۱۶ آذرماه و بعد از نماز مغرب و عشاء، در مسجد رضائیه قم واقع در میدان سعیدی این شهر برگزار می شود.

وی افزود: در انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی استادکاران و کارگران آرماتوربند استان قم، همه استادکاران و کارگران آرماتوربند، قالب بند و بتون ریزان استان که عضو این انجمن صنفی هستند، حق رأی داشته و می توانند ۵ نفر از کاندیداهای احتمالی را برای عضویت در هیئت مدیره، برای یک دوره سه ساله و همین طور ۲ نفر از کاندیداهای بازرسان را برای یک سال انتخاب کنند.

رئیس انجمن صنفی استادکاران و کارگران آرماتوربند، قالب بند و بتون ریزان استان قم، در پایان گفت: با رأی اعضای این انجمن، ۵ نفر از کاندیداهایی که بالاترین رأی استادکاران و کارگران را کسب کنند به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و ۲ نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل برای یک دوره سه ساله انتخاب می شوند و همچنین ۲ نفر از کاندیداها به عنوان بازرس اصلی و یک نفر به عنوان بازرس علی البدل برای یک سال انتخاب و معرفی خواهند شد.

کارگران قم خانه کارگر قم انجمن صنفی کارگران قم انتخابات کارگران قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر