کد خبر: 231070 A

رئیس پلیس راه قم خبر داد؛

طرح زمستانه همزمان با سراسر کشور از ۱۹ آذرماه سال ۹۳ آغاز و تا ۲۵ اسفند ماه ادامه دارد / با شروع این طرح تیم های پلیس راه استان در سه نقطه برف گیر استان به صورت شبانه روزی حضور خواهند داشت.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم از آغاز طرح زمستانه سال ۹۳ در محورهای برف گیر استان خبر داد و گفت: در این طرح از تردد خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی جلوگیری خواهد شد.

به گزارش ایلنا از قم، سرهنگ " اردشیر جمشیدی راد " با بیان اینکه طرح زمستانه همزمان با سراسر کشور از ۱۹ آذرماه سال ۹۳ آغاز و تا ۲۵ اسفند ماه ادامه دارد، افزود: با شروع این طرح تیم های پلیس راه استان در سه نقطه برف گیر استان به صورت شبانه روزی حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه در کنار عوامل پلیس راه استان، تیم های اداره راه و شهرسازی که نقش اصلی در برف روبی محورها دارند و نیز عوامل اورژانس حضور داشته و به صورت شبانه روزی مستقر هستند.

رئیس پلیس راه استان قم از هموطنان خواست، به هنگام سفرهای زمستانه تجهیزات ایمنی به ویژه زنجیر چرخ و یا لاستیک یخ شکن به همراه داشته تا در مواقع لزوم استفاده نمایند.

سرهنگ جمشیدی راد بیان کرد: از ۱۹ آذر ماه به صورت روزانه حتی در روزهای آفتابی تجهیزات زمستانه توسط پلیس راه کنترل شده و رانندگان خاطی اعمال قانون خواهند شد.

به گفته وی در روزهای بارش حتی یک خودرو بدون زنجیر چرخ می تواند یک محور را بطور کامل مسدود کند.

سرهنگ جمشیدی راد افزود: پلیس راه در تمام مدت اجرای طرح زمستانه کنترل زنجیر چرخ را در دستور کار خود قرار داده و در زمان بارش از ورود وسائط نقلیه به محورها جلوگیری می کند.

رئیس پلیس راه استان در پایان از هموطنان خواست با رعایت سرعت مطمئنه در زمان های بارش و همچنین داشتن تجهیزات لازم، ضمن تضمین سلامتی خود و سایرین، پلیس راه را در اجرای طرح زمستانه همراهی نمایند.

پلیس راهور قم نیروی انتظامی قم طرح زمستانه پلیس راه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر