کد خبر: 190859 A

صبا ۲ - ۱ ذوب آهن؛

اولین گل بازی را ایوب کلانتری در دقیه ۶۵ از روی نقطه پنالتی برای صبای قم به ثمر رساند / در ادامه تیم ذوب آهن با ارسال محسن مسلمان و ضربه سر مرتضی تبریزی بازی را به تساوی کشاند / دو دقیقه به پایان بازی آمبونو آچیله بازیکن آفریقایی صبای قم، گل دوم و پیروزی بخش صبا را به ثمر رساند.

ایلنا: تیم فوتبال صبای قم، اولین مسابقه خود در چهاردهمین دوره لیگ برتر را با برد آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، این مسابقه از ساعت ۱۹:۴۰ در ورزشگاه یادگار امام(ره) به میزبانی صبا آغاز شد.

دو تیم حملات کمی در نیمه اول روی دروازه حریفان شان ایجاد کردند که هیچکدام از این موقعیت ها حاصلی به همراه نداشت.

با آغاز نیمه دوم، این صبا بود که حملات بیشتری انجام می داد و توانست در دقیقه ۶۵ روی ارسال احمد حسن زاده صاحب ضربه پنالتی شود که این فرصت را ایوب کلانتری، بازیکنی که روز آخر نقل و انتقالات به صبا آمد به زیبایی وارد دروازه حریف اصفهانی خود کرد تا اولین گل تیم فوتبال صبا در فصل جدید را به نام خود ثبت کند.

پس از این گل، صبا حملات زیادی انجام داد اما برخلاف روند مسابقه این ذوبی ها بودند که توانستند با ارسال دقیق محسن مسلمان و ضربه سر مرتضی تبریزی بازی را به تساوی بکشانند.

شاگردان مرفاوی که نمی خواستند سه امتیاز خانگی را، آن هم در اولین گام خود از دست دهند به حملات شان ادامه دادند و در حالی که سه دقیقه به پایان وقت قانونی این مسابقه باقی مانده بود، آمبونو آچیله، بازیکنی که در نیمه دوم جایگزین مارکو اوره لیو شده بود موفق شد گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند.

ترکیب صبای قم:
مهرداد طهماسبی، امید قربانی، پیروز قربانی، هادی شکوری، محسن بیات، روزبه چشمی، ابوالفضل ابراهیمی، ایوب کلانتری(دقیقه ۷۶، حسین بادامکی)، مارکو اورلیو(دقیقه ۶۸، آچیله)، جلال الدین علی محمدی و احمد حسن زاده(دقیقه ۹۰، مسعود حق جو)
ذخیره ها: مسعود حق جو، آمبونو آچیله، حسین بادامکی، میلاد فراهانی، قاسم گرامی، محمد برجلو و فرشید باقری

ترکیب ذوب آهن اصفهان:

محمد رشید مظاهری، مهرداد قنبری، سینا عشوری، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، قاسم حدادی فر، ابوالقاسم دهنوی، مرتضی تبریزی، دانیال اسماعیل فر(دقیقه ۸۲، اسماعیل فرهادی)، احسان پهلوان(دقیقه ۵۹، محسن مسلمان) و مصطفی شجاعی(دقیقه ۷۲، مسعود حسن زاده)

ذخیره ها: اسماعیل فرهادی، مسعود حسن زاده، محسن مسلمان، ساعد محبی، حجت حق وردی، احکبر ایمانی، محمد باقر صادقی

اصفهان بازی ذوب آهن زیبایی صبای قم فوتبال لیگ برتر مسلمان ورزشگاه یادگار امام هادی محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر