کد خبر: 190763 A

/ اختصاصی ایلنا /

چند وقتی بود از دو تیم عربی و سه تیم ایرانی پیشنهاداتی داشتم و با اینکه اصلا به جدایی از مردم قم راضی نیستم، اما به نظرم وقت رفتنم از فوتسال قم فرا رسیده است / تا چند روز آینده قراردادم را نهایی می کنم.

ایلنا: بازیکن سابق تیم ملی فوتسال عنوان کرد: بر خلاف میل باطنی ام، فوتسالم را در قم ادامه نخواهم داد.

محمد حسین کوهستانی در گفت و گو با ایلنا، پیرامون این خبر اظهار داشت: به علت برخی مسائل که فکر می کنم در حال حاضر عنوان کردنش درست نباشد، تصمیم گرفتم دوران حرفه ای ورزش خود را خارج از قم ادامه دهم.

وی که پنج سال اخیر تنها برای نماینده قم در لیگ برتر به میدان رفته است، از مقصد های احتمالی اش گفت: چند وقتی بود از دو تیم عربی و سه تیم ایرانی پیشنهاداتی داشتم و با اینکه اصلا به جدایی از مردم قم راضی نیستم، اما به نظرم وقت رفتنم از فوتسال قم فرا رسیده است.

بازیکن فصل گذشته ماهان تندیس قم ابراز کرد: تا چند روز آینده قراردادم را نهایی می کنم.

کوهستانی با اشاره به زحمت های جلالی، رئیس هیئت مدیره باشگاه ماهان تندیس یادآور شد: تا به حال چندین بار این موضوع را گفته ام، ولی مجددا لازم است از زحمات ایشان که یکسال اخیر مرا حمایت کردند تشکر کنم.

خاطر نشان می شود، در چند فصل گذشته بازیکنانی همچون علی اصغر حسن زاده(بازیکن تیم نوریل نیکل روسیه) و سعید تقی زاده(بازیکن تیم گیتی پسند اصفهان) از فوتسال قم رفته اند که به نظر می رسد علت جدایی محمد حسین کوهستانی بی ارتباط به رفتن حسن زاده و تقی زاده نباشد.

اصفهان تیم ملی روسیه فوتسال قم لیگ برتر هیئت مدیره ایلنا کوهستانی فوتسالم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر