کد خبر: 189943 A

معاون استاندار قم:

دولت در صدد است تا با بررسی مشکلات تولیدکنندگان، حمایت از صنایع در این مرحله از طرح هدفمندی به شکل بهتری انجام شود / مدیران باید مجموعه های خود را در راستای انجام امور بر اساس قانون و پرهیز از کارهای سلیقه ای مجاب نمایند.

ایلنا: معاون استاندار قم با تاکید بر ضرورت رفع موانع و مشکلات موجود در مسیر اجرای قانون معافیت مالیاتی شهرک های با فاصله ی بیش از ۳۰ کیلومتر از شهر اشاره و تصریح کرد: در راستای حمایت از سرمایه گذاران شهرک صنعتی شکوهیه، به دنبال این هستیم تا قانون معافیت های مالیاتی در مورد تولیدکنندگان استان قم نیز اعمال شود.

به گزارش ایلنا از قم، سید حسن رضوی در جلسه ی ستاد هدفمندی یارانه ها که در تالار امام رضا(ع) استانداری قم برگزار شد با اشاره به برنامه های حمایتی دولت از بخش تولید در فاز دوم طرح هدفمندی یارانه ها اظهار کرد: دولت در صدد است تا با بررسی مشکلات تولیدکنندگان، حمایت از صنایع در این مرحله از طرح هدفمندی به شکل بهتری انجام شود.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار قم با تاکید بر اینکه چنین رویکردی در استان نیز پیگیری می شود، به قانون معافیت های مالیاتی اشاره و تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا این قانون در مورد تولیدکنندگان استان قم نیز اعمال شود.

رضوی با تاکید بر ضرورت رفع موانع و مشکلات موجود در مسیر اجرای قانون معافیت مالیاتی شهرک های با فاصله ی بیش از ۳۰ کیلومتر از شهر اشاره و تصریح کرد: در راستای حمایت از سرمایه گذاران شهرک صنعتی شکوهیه تلاش بر این است تا این قانون در مورد این شهرک نیز اجراء شود.

معاون استاندار قم با بیان اینکه هدف از برگزاری این جلسات رفع مشکلات مردم و بویژه تولیدکنندگان می باشد گفت: مدیران باید مجموعه های خود را در راستای انجام امور بر اساس قانون و پرهیز از کارهای سلیقه ای مجاب نمایند.

استان قم امام رضا دولت طرح هدفمندی یارانه ها قانون قم مشکلات مشکلات مردم معاون برنامه ریزی هدفمندی یارانه ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر