کد خبر: 172907 A

فرمانده سپاه قم:

سپاه در عرصه های مختلف نظامی، امنیتی، سازندگی و غیره خوش درخشیده است / یکی از ویژگی های سپاه بصیرت و تشخیص حق از باطل می باشد.

ایلنا: فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم گفت: سپاه در عرصه های مختلف نظامی، امنیتی، سازندگی و غیره خوش درخشیده و همواره مورد تایید امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش ایلنا، سردار مهدی مهدوی نژاد در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه استان با آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه سپاه همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی متولد شد، اظهار کرد: این نهاد نظامی در طول تاریخ انقلاب با درس آموزی از مکتب حضرت سیدالشهدا(ع) توانسته است به مقابله با توطئه های دشمنان اسلام بپردازد.

وی یکی از ویژگی های سپاه را بصیرت و تشخیص حق از باطل برشمرد و افزود: سپاه در عرصه های مختلف نظامی، امنیتی، سازندگی و غیره خوش درخشیده و همواره مورد تایید امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) قم ادادمه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مفتخر است که نام زیبا و مقدس سالار شهیدان امام حسین(ع) را بر پیشانی خود دارد.

امام حسین امام راحل امام علی امام و رهبری انقلاب پیروزی انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قم مهدی مهدوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر