کد خبر: 172900 A

آیت الله نوری همدانی:

سپاه با خدا معامله کرد / هیچ کشوری مانند جمهوری اسلامی نیست که با اشاره رهبرشان فوج فوج به سمت جبهه های جهاد حرکت کنند / جهادگر بودن توفیقی می باشد که پروردگار بلند مرتبه نصیب شما کرده است.

ایلنا: یکی از مراجع تقلید در قم گفت: امروز اقتدار و توان دفاعی جمهوری اسلامی درحدی است که دشمنان شهامت نگاه چپ به نظام اسلامی را ندارند.

به گزارش ایلنا، آیت الله نوری همدانی امروز در دیدار فرماندهان و نمایندگان ولی فقیه در سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) که به مناسبت سوم شعبان روز پاسدار صورت گرفت، ابراز داشت: سپاه با خدا معامله کرد و در این مسیر خدمات بسیاری را برای پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی انجام داده است.

وی با اشاره به افزایش توان و آمادگی بیش از پیش نیروهای نظامی کشور به ویژه سپاه پاسداران افزود: امروز اقتدار و توان دفاعی جمهوری اسلامی درحدی است که دشمنان شهامت نگاه چپ به نظام اسلامی را ندارند.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه در ایران میلیون ها نفر عاشق شهادت و جهاد وجود دارد، گفت: هیچ کشوری مانند جمهوری اسلامی نیست که با اشاره رهبرشان فوج فوج به سمت جبهه های جهاد حرکت کنند و این در فرهنگ شما جلوه گر است.

وی افزود: جهادگر بودن توفیقی می باشد که پروردگار بلند مرتبه نصیب شما کرده است.

آیت الله نوری همدانی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به وضعیت جامعه در زمان طاغوت اظهار کرد: قبل از انقلاب اسلامی عافیت طلبی و دنیا طلبی در جامعه رواج داشت و طاغوتیان نیز برای بقای خود نیازمند این امر بودند.

وی با بیان اینکه زندگی بدون معنویات موجب ذلت و تن دادن به استکبار و استعمار می شود، گفت: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران سبب شد تا مردم به معنویات توجه کنند و به دنبال احیای معارف اسلامی، مکتب امام حسین(ع) و فرهنگ " هیات منه الذله " باشند.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه امام خمینی(ره) فرهنگ جهاد و شهادت را در جامعه تبیین کردند، افزود: برای گسترش این امر در جامعه باید ارکان، هدف ها، دستاوردها و آسیب های انقلاب را بشناسیم، چون فرهنگ جهاد و شهادت همان راه انبیای الهی(ع) است.

استکبار امام علی انقلاب انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران جامعه جمهوری اسلامی سپاه پاسداران نظام اسلامی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر