کد خبر: 113030 A

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم اعلام کرد؛

محدودیت از سه راه ارم بسمت تقاطع شهداء و بالعکس، چهار راه حجتیه بسمت بلوار بهار و از سه راه بازار بسمت خیابان ارم تا سه راه ارم می باشد / پارکینگ های در نظر گرفته شده، پارکینگ رودخانه، ‌پارکینگ شهید کاظمی، پارکینگ زائر و پارکینگ بستر رودخانه می باشد.

ایلنا: رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم از محدودیت تردد وسائل نقلیه روز عرفه و عید سعید قربان در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سرهنگ " کرم الله حسینی " در گفت وگو با خبرنگاران، اظهارداشت: با توجه به نزدیک شدن به روز عرفه و عید سعید قربان و افزایش حجم ورود زائرن به استان و کم کردن بار ترافیک در سطح شهر بنابراین برای تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت و ممنوعیت تردد در سطح استان قم به مرحله اجرا در می آید.

وی گفت: محدودیت ترافیک از سه راه ارم به سمت تقاطع شهداء و بالعکس، چهار راه حجتیه به سمت بلوار بهار و حرم مطهر و از سه راه بازار بسمت خیابان ارم تا سه راه ارم(غیر ازوسائط نقلیه عمومی) می باشد.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم در خصوص محل پارک خودروهای شخصی افزود: چهار محل برای پارک خودروهای شخصی در نظر گرفته شده که شامل: پارکینگ رودخانه، ‌پارکینگ شهید کاظمی، پارکینگ زائر و پارکینگ بستر رودخانه می باشد.

وی در ادامه گفت: جهت سهولت پارک موتورسیکلت ها نیز خیابان اراک، خیابان آستانه و طول خیابان چهارمردان در نظر گرفته شده است.

سرهنگ " حسینی " در خاتمه اظهار داشت: برای پارک اتوبوس های برون شهری نیز پارک سوار شمالی اختصاص داده شده است، ‌همچنین توقف وسائط نقلیه در طول خیابان ارم، شبستان و بلوار بهار از ساعت ۱۲۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۳/۰۷ / ۹۲ نیز ممنوع می باشد.

اتوبوس استان قم پلیس راهور ترافیک حرم مطهر رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم موتورسیکلت وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر