کد خبر: 112829 A

به همت حرم حضرت معصومه(س) صورت می گیرد؛

در این کتابخانه برنامه‌های مختلف صوتی قرآن و… به مخاطبان ارائه می‌شود / این کتابخانه به دستگاه «به‌دید» برای مطالعه افراد کم بینا مجهز می‌باشد / این کتابخانه فردا سه شنبه ۲۳ مهرماه افتتاح می شود.

ایلنا: معاون فرهنگی و نشر معارف قرآن و عترت آستان مقدس قم از راه‌اندازی کتابخانه ویژه نابینایان و کم‌بینایان در حرم حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها خبرداد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن اعلام خبر فوق، اظهار داشت: با توجه به این که رویکرد آستان مقدس خدمت‌رسانی به تمامی زائران کریمه اهل‌بیت است، از جمله زائران این آستان مقدس نابینایان و کم بینایان هستند.

وی راه‌اندازی کتابخانه ویژه نابینایان و کم بینایان را در راستای معرفت افزایی آنها دانست و گفت: در این کتابخانه کتابهایی با موضوعات دینی از جمله زیارت‌نامه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، مفاتیح‌الجنان و قرآن و همچنین برنامه‌های مختلف صوتی به مخاطبان ارائه می‌شود.

معاون فرهنگی و نشر معارف قرآن و عترت آستان مقدس قم افزود: همچنین این کتابخانه به دستگاه «به‌دید» مجهز می‌باشد تا افراد کم‌بینا بتوانند با استفاده از این دستگاه به مطالعه کتاب‌ها بپردازند.

وی با اشاره به آغاز به کار رسمی این کتابخانه در روز سه شنبه هفته جاری ‌اظهار داشت: ‌ آیین افتتاحیه این کتابخانه ساعت ۹ صبح روز سه شنبه، ۲۳ مهرماه با حضور آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و حاجی‌مظفری، مدیرکل بهزیستی استان قم در رواق معرفت حرم مطهر برگزار می‌شود.

استان قم اهل بیت بهزیستی حرم حضرت معصومه حرم مطهر حضرت فاطمه قرآن قم نابینایان کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر