کد خبر: 751998 A

سرهنگ اشرفی خبر داد:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قزوین گفت: فراخوان نخستین جشنواره ملی فیلم 110 ثانیه‌ای با موضوع پیشگیری از اعتیاد برای اطلاع علاقه‌مندان و ثبت‌نام آنان در این رویداد منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ احمد اشرفی سه شنبه شب با اعلام این خبر افزود: این جشنواره با توجه به دغدغه‌های مردم و رهبر انقلاب درباره مقابله با پدیده خانمان‌سوز اعتیاد توسط معاونت اجتماعی ناجا با شعار «مردم و امنیت ما» برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این جشنواره با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه، ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست‌جمهوری، موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

اشرفی تصریح کرد: جشنواره ملی فیلم 110 ثانیه‌ای پلیس در سه قالب انیمیشن، مستند و داستان منطبق بر محور باورها، اعتقادات دینی و هنجارها در پیشگیری از اعتیاد، باورهای غلط، ناآگاهی و اعتیاد، سبک زندگی، تغییرات اجتماعی و اعتیاد، خانواده و اعتیاد، دوره نوجوانی، بلوغ، دوستان و اعتیاد، فضای مجازی، جنگ نرم و اعتیاد، پیامدهای گرایش به اعتیاد، نقش محیط های ناسالم و پر خطر در بروز و شیوع اعتیاد، نقش ورزش و تفریحات در پیشگیری از اعتیاد و نقش سازمانهای دولتی و مردم نهاد به اجرا در می آید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین خاطر نشان کرد: تولید آثار کوتاه، جذاب و تصویری خلاقانه با موضوع آسیب‌های مرتبط با استعمال و توزیع مواد مخدر، تجلیل از هنرمندان مروج قانون و مفاهیم اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر از طریق رشته ی فیلم سازی، از جمله اهداف برجسته این جشنواره فرهنگی و هنری است.

وی در پایان ضمن اعلام مهلت ارسال آثار این جشنواره تا تاریخ 31 اردیبهشت‌ماه سال 98، از متقاضیان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و مقررات جشنواره به آدرس festival110.tebyan.net مراجعه کنند.

اعتیاد پیشگیری از اعتیاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر