کد خبر: 751758 A

با هدف کمک به سیل زدگان مطرح شد؛

رئیس سازمان بسیج رسانه قزوین از اصحاب رسانه استان خواست همراه با سراسر کشور در پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان کشور شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه محمد کشاورز روز سه‌شنبه با اشاره به راه‌اندازی پویش کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل زدگان در کشور اظهار داشت: در این پویش هر یک از اصحاب رسانه یک روز از حقوق خود را برای کمک به سیل‌زدگان کشور هدیه خواهند کردند تا در کنار اصحاب رسانه سراسر کشور در این کار بزرگ و خیرخواهانه سهیم باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین تاکید کرد: پویش مردمی کمک نقدی اصحاب رسانه به سیل‌زدگان در قالب گروه جهادی شهدای رسانه آغاز شده و برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردمی برای بازسازی مناطق سیل‌زده اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه این پویش در قالب گروه جهادی شهدای رسانه فعالیت می‌کند، عنوان کرد: گروه جهادی شهدای رسانه همچنین برای ثبت‌نام از داوطلبان حضور در مناطق سیل‌زده اقدام کرده و ساماندهی اصحاب رسانه برای حضور و کمک رسانی در این مناطق را بر عهده گرفته است.

کشاورز یادآور شد: علاقمندان‌می‌توانند برای سهیم‌شدن در این کار خیر مبلغ کمک خود را به شماره‌حساب 18137586060620299 نزد بانک انصار و شماره کارت 6273811097044889 به نام گروه جهادی شهدای رسانه پرداخت کنند.

اصحاب رسانه بسیج رسانه سیل کمک نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر