کد خبر: 742052 A

فرماندار آبیک هشدار داد ؛

فرماندار شهرستان آبیک با بیان اینکه مخالف شادی و برگزاری جشن در چهارشنبه آخر سال نیستیم، گفت: با مخلان نظم و آسایش در چهارشنبه سوری برخورد قاطع و قانونی صورت می‌گیرد.

شهرام احمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: تمهیدات و تدابیر امنیتی لازم به همت مسئولان شهرستان آبیک برای پیشگیری از حوادث احتمالی چهارشنبه سوری اندیشیده شده است.

وی افزود: از خانواده‌های آبیکی درخواست می‌شود در چهارشنبه‌سوری در کنار هم باشند و این جشن و سنت قدیمی را به نحو احسن برگزار کنند.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: مخالف شاد و برگزاری جشن از سوی مردم در چهارشنبه سوری نیستیم اما با افرادی که بخواهند کارشکنی کنند و نظم و امنیت و آسایش دیگران را بر هم بزنند و یا سلامت دیگران را به خطر بیندازند، برخورد قاطع و قانونی صورت می‌گیرد.

احمدپور اضافه کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌شود در چهارشنبه سوری بر فرزندان خود کنترل و نظارت داشته باشند تا بتوانند از بروز حوادث احتمالی جلوگیری کرده و جشن لذت‌بخشی را در کنار هم برگزار کنند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی، آتش‌نشانی، هلال احمر و اورژانس و دیگر دستگاه‌های شهرستان آبیک و بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حالت آماده‌باش برای روز چهارشنبه سوری قرار دارند.

این مسئول بیان کرد: ازمردم شهرستان آبیک درخواست می‌شود جشن چهارشنبه سوری را با آرامش و شادی برگزار کنند و کام خانواده‌های خود و دیگران را با ایجاد آلودگی صوتی و حوادث ناگوار در آخرین چهارشنبه سال تلخ نکنند.

 

آلودگی صوتی چهارشنبه سوری خانواده شادی نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر