کد خبر: 724716 A

غلامی خبر داد:

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بخش الموت گفت: بیش از پنج میلیون مترمکعب در بخش الموت در دو ماه گذشته برفروبی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مهدی غلامی گفت: ماه های آذر و دی با توجه به بارش‌های برف بیش از ۳۲۰۰ تن ماسه و نمک در عملیات راهداری زمستانی بکارگرفته شد و همچنین پنج میلیون و ۲۷۵ هزارمترمکعب برف روبی در حوزه استحفاظی اداره الموت صورت گرفته است.

غلامی بیان کرد: قنوزنی ۱۶ کیلومتر، تسطیح و تیغه زنی راههای خاکی ۴۵ کیلومتر، ریزش برداری ۵ هزار مترمکعب، شانه سازی ۲۰۰ مترمکعب، انسداد راههای دسترسی غیرمجاز ۵ مورد و شستشوی علائم و تابلوها در ۵۰ مورد از اقدامات انجام شده راهداری در بخش الموت است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الموت تصریح کرد: نصب ۱۰ تابلو و علائم جاده ای، پاکسازی سطح جاده از سنگ ۳۵۰ مورد، تعمیر و مرمت ۲۴ تابلوی سطح جاده ۲۴ مورد و لایروبی جویها و زهکش ها در حجم ۱۵ هزار مترمکعب از دیگر عملیات انجام شده است.

وی گفت: تسطیح و پاکسازی و رگلاژ شانه راهها در حجم ۱۵۷ هزار مترمربع، لکه گیری و روکش  ایفالت در سطح۲۰ تن، تنقیه، پاکسازی پل و آب رو ۱۲ عدد، خاکریزی دهانه پل ها در سطح ۳۰ دستگاه، جمع آوری خاکهای اضافی، زباله و ضایعات از سطح جاده در سطح ۱۱۰ مترمکعب از جمله دیگر اقدامات انجام شده توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای بخش الموت است.

الموت برف روبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر