کد خبر: 707775 A

فرماندار آبیک در گفت‌وگو با ایلنا خبر داد :

فرماندار شهرستان آبیک گفت: طبق قول محمدزاده عضو هیات مدیره راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، عملیات اجرایی تعریض و افزایش ارتفاع پل راه‌آهن محور آبیک به قشلاق و کمال‌آباد تا پایان امسال آغاز می‌شود.

شهرام احمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: با توجه به دو بانده شدن راه‌آهن قزوین به تهران،محمدزاده عضوهیأت مدیره راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهرستان آبیک از پل راه‌آهن محور آبیک به قشلاق و کمال‌آباد بازدید کرد.

وی افزود: از سوی شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی مقرر شده است ارتفاع پل راه‌آهن آبیک به قشلاق و کمال‌‌آباد افزایش یابد که از سوی بنده درخواست شد نسبت به تعریض این پل هم اقدام لازم صورت گیرد که محمدزاده عضو هیأت مدیره راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برای تحقق این مهم، قول مساعد داد.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: با توجه به پیشنهاد بنده، به نقل از محمدزاده عضو هیأت مدیره شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی و قول مساعد ایشان، عملیات اجرایی تعریض و افزایش ارتفاع پل راه‌آهن محور آبیک به سمت قشلاق و کمال‌آباد تا پایان امسال آغاز می‌شود.

احمدپور اضافه کرد: با تعریض و افزایش ارتفاع پل راه‌آهن محور آبیک به سمت قشلاق و کمال‌آباد، از میزان وقوع تصادفات در این محور کاسته می‌شود.

وی در خصوص وضعیت دوبانده کردن آبیک به محمدیه توضیح داد: با پیشنهاد فرمانداری شهرستان آبیک، مقرر شد توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اعتبارات ملی برای 25 کیلومتر باقی مانده دو بانده کردن قزوین به آبیک و همچنین روکش و آسفالت محور آبیک به قشلاق و کمال‌آباد اعتبارات ملی تخصیص یابد.

این مسئول افزود: تاکنون دو بانده شدن 25 کیلومتر از محور آبیک به محمدیه تا روستای کوندج شهرستان آبیک اجرایی شده و 25 کیلومتر دیگر آن باقی مانده است.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: تعریض و افزایش ارتفاع پل راه‌آهن محور آبیک به قشلاق و کمال‌آباد از سوی شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران پایان امسال آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این بازدید علاوه بر محمدزاده عضو هیأت مدیره راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، ارتقائی معاون عمرانی استانداری استان البرز، احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، فلاح‌نژاد فرماندار شهرستان نظرآباد از توابع استان البرز حضور داشتند.

 

استان البرز جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران راه آهن نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر