کد خبر: 179538 A

فرخزاد، نائب رئیس شورای شهر قزوین تأکید کرد:

فرهنگ قرآنی با برگزاری طرح تجلیل از حافظان قرآنی که چهارمین مرحله آن برگزار شد، ترویج می یابد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ضمن حضور در چهارمین آئین تجلیل از حافظان قرآنی مزیت و حسن اینگونه برنامه ها را یادآوری به جامعه در اهمیت دادن به موضوعات قرآنی دانست.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ علی فرخزاد افزود: کسانی که در موضوعات قرآنی به صورت تخصصی کار می کنند این دلگرمی را دارند که مورد توجه قرار می گیرند و با تلاش و پشتکار بیشتری هدف خود را نهایی می کنند.

وی در ادامه بر ترویج فرهنگ عمومی حفظ و تفسیر قرآن کریم تأکید کرد و گفت: به هر حال مستمر و گسترده بودن این برنامه ها و ترویج آن در بین تمامی اقشار به ویژه جوانها و نوجوانها می تواند مهم باشد.

فرخزاد اضافه کرد: این فرهنگ باید در دیگر شهرها و روستاها و به همت دستگاه هایی غیر از شهرداری قزوین رواج یابد و نقش وزارت فرهنگ و ارشاد در ترویج فرهنگ قرآنی در تمامی مناطق استان پر رنگ است.

این عضو شورای شهر در پایان گفت: در کنار تشویق مردم به روی آوردن به فرهنگ قرآنی باید در دیگر حوزه های فرهنگی، هنری و ورزشی نیز زمینه را برای آموزش تخصصی و هدفمند جامعه فراهم کرد به خصوص در فصل اوقات فراغت جامعه که این آموزشها می تواند مؤثر باشد و تلاش سازمان فرهنگی ورزشی نیز تاکنون توجه به همین موارد بوده و هست.

اوقات فراغت ترویج فرهنگ جامعه رئیس شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری فرهنگی هنری قرآن کریم وزارت فرهنگ و ارشاد قرآنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر