کد خبر: 179433 A

سخنگوی شورای شهر قزوین اعلام کرد:

با توجه به وجود مجتمع های تجاری و مراکز خرید متعدد در خیابان خیام، جلوگیری از عبور و مرور خودروها در این مسیر، موجب افزایش امنیت وآرامش شهروندان در هنگام تردد وکاهش ازدحام می شود.

علی صادقی نیارکی سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: اجرای پیاده راه سازی خیابان خیام، امنیت و آرامش را در این محور برای شهروندان به همراه خواهد داشت.

به گزارش ایلنا از قزوین، علی صادقی نیارکی افزود: با توجه به وجود مجتمع های تجاری و مراکز خرید متعدد در خیابان خیام، جلوگیری از عبور و مرور خودروها در این مسیر، موجب افزایش امنیت وآرامش شهروندان در هنگام تردد وکاهش ازدحام می شود.

صادقی نیارکی بر لزوم استفاده از تجربیات موفق شهرهایی مانند تهران، تبریز، اصفهان و رشت تأکید و خاطر نشان کرد: اجرای طرح پیاده راه سازی در این شهرها دستاوردهای مثبتی به همراه داشته است، از همین رو مجموعه مدیریت شهری قزوین بر آن شده است تا با اجرای این طرح در محدوده چهار راه شهرداری تا سه راه خیام نسبت به بررسی بازخوردهای طرح و در مراحل بعدی اجرای کامل آن با لحاظ انتظارات شهروندان اقدام نمایند.

این مقام مسئول در خصوص تردد خودروهای ساکن در کوچه های همجوار این خیابان اظهار داشت: برای شهروندان ساکن در کوچه های بن بست کارت تردد صادر می شود و مشکلی برای رفت وآمد نخواهند داشت.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در خاتمه اظهار کرد: در صورت حاصل شدن نتایج مورد نظر، طرح پیاده راه سازی در خیابان های دیگر شهر نیز به اجرا در می آید.

اصفهان امنیت و آرامش رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری امنیت راه قزوین خیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر