کد خبر: 179421 A

معاون عمرانی استاندار قزوین خبرداد؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین از اختصاص ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح بهسازی و روکش آسفالت محور قزوین – اقبالیه خبر داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین از اختصاص ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح بهسازی و روکش آسفالت محور قزوین – اقبالیه خبر داد.

به گزارش ایلنا از قزوین؛منوچهر حبیبی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهر اقبالیه با بیان این خبر گفت: محور قزوین – اقبالیه در کریدور ارتباطی مرکز و شمال کشور به غرب و شمالغرب قرار گرفته و با توجه به تردد روزانه ۴۰ هزار خودرو از این مسیر طرح بهسازی و روکش آسفالت آن به طول ۵ کیلومتر به مناقصه گذاشته شده است.

در ادامه این جلسه، احداثجایگاه سی ان جی و مکان یابی مناسب جهت ساماندهی مشاغل مزاحم تصویب و با تخصیص اعتبارات لازم جهت تکمیل مصلای شهر اقبالیه و پروژه های شهرداری، موضوع خدمات رسانی به مناطق هشت بهشت و آزادگان، تهیه طرح جامع و رفع آفت فشار آب در شهر اقبالیه پیگیری شد.


حجت الاسلام فاطمیان امام جمعه اقبالیه هم در این جلسه با بیان این که در نظام جمهوری اسلامی مردم مسئولان را از خودشان می دانند اظهار داشت: امیدواریم با تلاش مسئولان و توجه بیشتر مردم به صرفه جویی زمینه استفاده بهینه از منابع و خدمات رسانی مناسب تر فراهم شود.


امام جمعه اقبالیه همچین خواستار تکمیل مصلای این شهر با تخصیص اعتبارات دولتی و کمکهای خیرین شد.


اعضای شورای اسلامی و شهردار اقبالیه هم در این جلسه در سخنانی گزارشی از مسایل و مشکلات مردم و اولویت توسعه شهری در اقبالیه بیان کردند.

امام جمعه خدمات رسانی خودرو شورای اسلامی شهرداری صرفه جویی مشکلات مشکلات مردم مناقصه نظام جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر