کد خبر: 173009 A

مسعود نصرتی، شهردار قزوین موفق به کسب جایزه دوم ملی محیط زیست ایران از دست رئیس سازمان حفاظت زیست در حضور رئیس جمهور شد.

شهردار قزوین موفق به کسب جایزه دوم ملی محیط زیست ایران از دست دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت زیست در حضور دکتر روحانی، رئیس جمهور شد.
به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری قزوین؛ شهردار قزوین در نهمین دوره جایزه ملی محیط زیست ایران که با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد موفق به کسب جایزه دوم ملی محیط زیست ایران شد.
بر اساس این گزارش؛ در این مراسم به شهردار قزوین لوح تقدیر اهدا شد که در این لوح آمده است؛ اندیشه، تلاش و مشارکت جامعه بشری برای حفاظت از طبیعت و کره مسکون به عنوان تنها مامن انسان، اقدامی در خور تحسین و ضامن پایداری است که دامنه آثار آن دربرگیرنده حیات بشری و تمامی شئون زندگی انسان است.
در ادامه آمده است؛ به نشان قدردانی از تلاش ارزشمند و شایسته سپاس در زمینه ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی و مدیریت شهر قزوین با رعایت ملاحظات زیست محیطی جایزه دوم ملی محیط زیست ایران به جنابعالی اهدا می شود، پویایی اندیشه و استمرار تلاشتان در ساختن ایرانی سرسبز و سربلند را آرزومند است.
شهرداری قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر