کد خبر: 165170 A

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

همدلی و مشارکت خوبی بین اعضای شورای شهر و شهردار برای توسعه شهر قزوین وجود دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: همدلی و مشارکت خوبی بین اعضای شورای شهر و شهرداری قزوین برای توسعه شهر وجود دارد و این همدلی و مشارکت باعثارائه عملکرد مناسبی در سطح شهر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین؛ عباس ظاهری در نشست خبری با اظهار اینکه توسعه متوازن شهر از سیاست‌های اصلی شورای شهر است، افزود: توسعه و ساماندهی جنوب شهر یکی از دغدغه‌های اصلی شورای شهر است.

وی بیان کرد: توسعه و ساماندهی جنوب شهر قزوین نیاز به یک همت استانی دارد.

ظاهری گفت: برای ساماندهی و توسعه امام‌زاده حسین(ع) تلاش‌های فراوانی با حمایت استاندار قزوین شده است و این پروژه به زودی آغاز خواهد شد.

این مقام مسوول افزود: برای اتمام ساماندهی امام‌زاده حسین(ع) تا ۵ سال آینده نیاز به اعتبار ۱۰۰میلیارد تومان می‌باشد و برای تملکات این پروژه ۲۰میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین: حل مشکلات شهرداری و شهروندان دغدغه‌ شوراست

صادق نیارکی، سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر قزوین نیز در این جلسه بیان کرد: از ابتدای فعالیت شورای چهارم تاکنون ۷۲ جلسه تشکیل شده است و کمیسیون‌های تخصصی این شورا نیز ۱۹۶ جلسه تشکیل دادند.

وی افزود: شورای شهر قزوین ۱۱کمیسیون تخصصی تشکیل داده است که در کشور کم نظیر است.

نیارکی با بیان اینکه شورای شهر دغدغه‌ای جزء حل مشکلات شهرداری و شهروندان را ندارد، افزود: توسعه زیرساخت‌های گردشگری و ساماندهی و نوسازی امامزاده‌ها با محوریت امامزاده حسین(ع) و توسعه متوازن شهر از رویکردهای اصلی شورای شهر است.

وی اظهار کرد: پروژه‌های که در شهر قزوین اجرایی شده بر اساس مطالعات و برنامه ریزی هدفمند صورت گرفته است.

این مسوول گفت: شاید تعداد مراکز فرهنگی در جنوب شهر کم باشد اما جنوب شهر دارای بیشترین تعداد مساجد و امامزاده است که این مکان‌ها خود مراکز فرهنگی هستند.

وی با اشاره به فعالیت شرکت پردیسبان گفت: هر نوع همکاری که با این شرکت صورت گیرد مطمئن باشید که مورد تائید بود و استعلامات لازم صورت گرفته است.

در ادامه این نشست جلسه پرسش و پاسخ بین خبرنگاران با رئیس و سخنگوی شورای شهر برگزار شد.

پرسش و پاسخ شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری عضو شورای اسلامی شهر گردشگری مشکلات توسعه سیاست قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر