خبرگزاری کار ایران

| 00:47   
کد خبر : ۱۳۹۰۴۷۰
در هفته دولت؛

عملیات ساخت 12 پروژه در شهرک‌های صنعتی قزوین آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: به مناسبت هفته دولت کلنگ دو طرح صنعتی و 10 واحد کارگاهی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین به زمین زده می‌شود.

عملیات ساخت 12 پروژه در شهرک‌های صنعتی قزوین آغاز می‌شود

به گزارش ایلنا، رضا صفاری با اعلام این خبر افزود: در این ایام کلنگ‌زنی 2 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 11 هزار و 350 میلیارد ریال و اشتغال 155 نفر به زمین زده می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین با اشاره به بهره‌برداری از 5 طرح صنعتی تصریح کرد: عمده‌ترین تولیدات این واحدهای صنعتی شامل انواع دستگاه تست و آزمایشگاه صنعتی، انواع درپوش و سرپوش پلاستیکی، فرآوری میوه‌ها و خلال پسته و فندق، انواع آب میوه و دوربین مدار بسته است که در شهرک‌های صنعتی کاسپین و قزوین (کوهین) مستقر هستند.

وی میزان سرمایه‌گذاری این طرح‌های صنعتی قابل افتتاح را 2 هزار و 900 میلیارد ریال عنوان کرد که زمینه اشتغال 190 نفر فراهم می‌کند.

 صفاری همچنین از بهره‌برداری پروژه عمرانی پست برق شهرک صنعتی شال، شبکه گاز رسانی فاز چهار توسعه شهرک صنعتی کاسپین و زیرسازی و آسفالت بلوار م عابر پارک صنعتی لیا با سرمایه‌گذاری 920 میلیارد ریال خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین یادآور شد: در این ایام کلنگ‌زنی 10 واحد کارگاهی در شهرک صنعتی لیا با سرمایه‌گذاری بیش از 400 میلیارد ریال به زمین زده خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز