خبرگزاری کار ایران

| 03:24   
کد خبر : ۱۳۶۷۹۴۵
سرپرست شرکت کیمیا اسپیدی:

پخش مویرگی کیمیا اسپیدی مانع از ارائه محصول تقلبی شده است

سرپرست شرکت کیمیا اسپیدی گفت: هدف کیمیا اسپیدی پخش مویرگی محصولات در تمام مناطق دور و نزدیک کشور با هدف ارائه محصولات اصل است و اشتغال در استان‌ها هم مد نظر است و سعی شده از نیروهای بومی استفاده شود.

پخش مویرگی کیمیا اسپیدی مانع از ارائه محصول تقلبی شده است

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمیدرضا دهقانی در مراسم افتتاح بیست و پنجمین شعبه اسپیدی که صبح امروز برگزار شد، گفت: باتوجه به شعار سال، شرکت نفت سپاهان و کیمیا اسپیدی برنامه‌هایی برای رشد تولید و مهار تورم دارد و تا شهوریور ماه شش شعبه دیگر را در استان‌ها راه‌اندازی خواهد کرد.

سرپرست شرکت کیمیا اسپیدی ادامه داد: با افتتاح کیمیا اسپیدی در قزوین، مصرف کنندگان از اصالت کالا اطمینان خواهند داشت و دسترسی به محصول اصلی برای آن‌ها تسهیل می‌شود.

وی عنوان کرد: شرکت نفت سپاهان دومین شرکتی است که بازار کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد و روغن‌هایی با بالاترین استانداردها تولید می‌کند.

این مسئول بیان کرد: کیمیا اسپیدی باتوجه به سیاست‌های توسعه‌ای، علاوه بر روغن، تولید فیلتر را هم آغاز کرده و تولید لنت هم در دستور کار قرار دارد که شعبه آن بزودی افتتاح می‌شود.

وی عنوان کرد: فروش اینترنتی شرکت هم به صورت آزمایشی درحال انجام است و امیدواریم در ماه‌های آینده در تمام استان‌های کشور امکان خرید محصول با قیمت مصوب از طریق سایت فراهم شود.

دهقانی اظهار کرد: ۲۳ هزار مشتری در سراسر کشور داریم که سرمایه خوبی برای ما است و در سار گذشته ۱۱۵ میلیون لیتر فروش داشتیم که افزایش آن به بیش از ۱۶۰ میلیون لیتر هدف‌گذاری شده است.

وی اضافه کرد: قزوین باتوجه به موقعیت مهم جغرافیایی، استراتژیک و ژئوپلیتیک از استان‌های هدف ما برای تاسیس شعبه بود.

دهقانی بیان کرد: در بخش روغن‌های بنزینی و دیزلی، تمام محصولات باتوجه به نوع خودرو طراحی و ساخت شده است تا مشکلات فنی موتورها را کاهش دهد.

شرکت کیمیا اسپیدی، زیرمجموعه شرکت نفت سپاهان است که ۲۵ شعبه آن در استان‌های مختلف فعال است و حدود ۲۰ نوع محصول تولید می‌کند.

محصولات تولیدی متناسب با نوع نیاز خودروها تغییر پیدا کرده و چند نوع محصول جدید هم تولید شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز