خبرگزاری کار ایران

| 08:59   
کد خبر : ۱۳۶۳۵۵۰
شهرداری قزوین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

بوستان مادر و کودک قزوین به طور کامل به بهره‌برداری رسید

اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری قزوین، در اطلاعیه‌ای به برخی اظهار نظرهای نادرست پیرامون افتتاح بوستان مادر و کودک واکنش نشان داده و به کامل بودن این بوستان تاکید کرد.

بوستان مادر و کودک قزوین به طور کامل به بهره‌برداری رسید

به گزارش ایلنا، اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری قزوین، در پی برخی اظهار نظرهای نادرست پیرامون افتتاح بوستان مادر و کودک به عنوان بزرگترین بوستان بانوان استان قزوین و ایراد اتهام افتتاح ناقص پروژه، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

«باسمه تعالی

روز گذشته بوستان بانوان مادر و کودک، در جنوب شهر قزوین در فضایی به وسعت 43 هزار مترمربع، با امکاناتی منحصر به فرد و ویژگی‌‌هایی که در مراسم جشن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و در حضور نزدیک به 1500 نفر از بانوان شهر و همچنین در فضاهای تبلیغاتی سطح شهر و تولیدات فضای مجازی و رسانه‌ای عنوان شد به افتتاح رسید.

متأسفانه اظهار نظر و ادعاهای منتشر شده برخی از افراد، مبنی بر کامل نبودن بوستان در هنگام افتتاح، شیرینی این دستاورد مهم و خدمت به بانوان و دختران این شهر را در کام مردم تلخ کرد و به نظر هدف آن تنها مسائل سیاسی و زیرسئوال بردن خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان مردم و عوامل عمرانی این پروژه است.

همانگونه که مشخص است، این بوستان با وجود گذشت 4 سال از کلنگ‌زنی آن، تنها 44 درصد پیشرفت فیزیکی داشت که با روی کارآمدن ششمین دوره شورای اسلامی شهر قزوین و مدیریت جدید اجرایی شهر، با عنایت به توجه شورای محترم و مدیریت شهری قزوین به ورزش، رفاه، سلامت و حضور اجتماعی بانوان شهرمان، به شکلی جهادی عملیات عمرانی آن از سر گرفته شده و در طی کمتر از دوسال با تکمیل 66 درصد باقیمانده پروژه، کاملاً آماده و به صورت تکمیل به بهره‌برداری رسید.

لذا تأکید می‌ شود، همانگونه که انبوه جمعیت بانوان شهر و خبرنگاران و اصحاب رسانه در روز جشن افتتاحیه مشاهده کردند، همه امکانات و فضای بوستان اعم از مسیر دوچرخه سواری، اتاق مادر و کودک، سالن بدنسازی و ورزش‌های هوازی، زمین‌های بازی کودکان، زمین والیبال و بدمینتون، آفی تئاتر روباز، فضاهای آموزشی، آلاچیق‌ها و سکوهای پیک‌ نیک، فضای اختصاصی پارک خودرو، سیستم نور و روشنایی، سیستم صوتی، فضای سبز پیش بینی شده و ... آماده بهره‌برداری و برخی از فضاها مانند باشگاه آماده واگذاری به بهره‌بردار است و مجموعه مدیریت شهر نیز آمادگی دارد در هر زمینه‌ای پذیرای خبرنگاران و اصحاب رسانه در این بوستان بوده و مسائل مطروحه را از نزدیک بررسی کند.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز