کد خبر: 1334763 A

در آستانه سال نو صورت می‌گیرد؛

تشدید نظارت بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی قزوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از طرح تشدید بازرسی و نظارت بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی خبر داد و گفت: کمیته نظارت بر مجتمع‌ها به طور ویژه بر فعالیت و نحوه ارائه خدمات 37 مجتمع فعال در استان نظارت خواهد کرد.

تشدید نظارت بر مجتمع‌های خدماتی رفاهی قزوین

به گزارش ایلنا، جواد حق‌لطفی با اعلام این خبر افزود: در بازدید از این مجتمع‌ها تمام بخش‌ها اعم از نمازخانه و آشپزخانه، جایگاه سوخت، ورودی و پارکینگ، رستوران، واحدهای فروش و عرضه مواد غذایی و سرویس بهداشتی مورد بازدید قرار می‌گیرند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قوزین اضافه کرد: این اقدام در راستای اجرای طرح سفرهای نوروزی و ضرورت ایجاد بستر مناسب جهت بهره‌مندی مسافران از خدمات بهینه و مطلوب مجتمع‌های خدماتی و رفاهی و تمهیدات پیشگیرانه برای تامین امنیت و سلامت مسافران و کاربران جاده‌ای انجام می‌شود.

حق‌لطفی ادامه داد: در ایام نوروز امسال ۳7 مجتمع خدماتی رفاهی به همراه ۲۵ راهدارخانه در سطح راه‌های استان آماده خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی است و برنامه ریزی لازم جهت ارائه هرچه بهتر خدمات در حال انجام است.

وی گفت: جذب حداکثری مسافران و کاربران جاده‌ای به مجتمع‌ها به منظور برخورداری از استراحت کوتاه مدت، استفاده از امکانات داخل مجتمع‌ها و ارتقای ایمنی سفرهای جاده‌ای از جمله مزایای احداث این مجتمع‌ها است و تلاش می‌شود با نظارت و بازرسی مستمر از این اماکن زمینه تحقق آن فراهم شود.

انتهای پیام/
استان قزوین تامین امنیت جاده راهداری و حمل و نقل جاده سال نو
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر