کد خبر: 1333511 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان:

احکام رتبه بندی بیش از پنج هزار معلم قزوینی صادر شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با بیان اینکه 15 هزار نفر مشمول رتبه بندی شدند، گفت: تاکنون احکام رتبه بندی 5 هزار و 499 نفر صادر شده که 48 درصد افراد مشمول است.

احکام رتبه بندی بیش از پنج هزار معلم قزوینی صادر شد

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نقی سیاهکلی مرادی در نشست خبری که صبح امروز به مناسبت هفته تربیت اسلامی و بیان عملکرد معاونت پرورشی و فرهنگی در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد، گفت: برگزاری دوره‌های مختلف و هم افزایی بین مربیان در سال‌های اخیر به ارتقای سطح مربیان پرورشی و بهبود دستاوردها کمک کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و توجه به ساحت‌های شش گانه، اقدامات مختلفی در استان درحال انجام و پیگیری است.

وی عنوان کرد: درحال حاضر 236 مشاور و 452 مربی پرورشی در سطح مدارس استان در حال فعالیت هستند، البته نیاز داریم مدیران و مربیان برای ارتقای سطح خدمات به روز شوند.

این مسئول با اشاره به طرح رتبه بندی فرهنگیان گفت: بارگذاری درصت و کامل اطلاعات در سامانه دارای اهمیت است و در رتبه بندی تاثیر دارد و افراد تا 10 روز پس از صدور برای اعتراض فرصت دارند و باید توجه داشت که رتبه بندی به ارتقای کیفیت و شایستگی افراد کمک می‌کند.

وی گفت: ظرفیت مولدسازی در حوزه آموزش و پرورش 100 میلیارد تومان است که 40 میلیارد تومان آن تاکنون در سایت بارگذاری شده که درصورت فروش هر یک از اموال شفاف سازی می‌شود.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان ارتقای سطح مدیرکل آموزش و پرورش معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر