کد خبر: 1280960 A

رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتبال شمس آذر با اشاره به استعفای سرمربی تیم شمس آذر گفت: هر کاری ساز و کار خود را دارد و ابتدا باید مشکلات با مدیرعامل و هیأت مدیره مطرح شده و مراحل مختلف طی شود و اینطور نیست که یک دفعه اعلام استعفا شود، سرمربی هم نسبت به تیم و مهم‌تر از آن نسبت به مردم استان تعهد دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مهرزاد نجفیان با حضور در استودیو ضلع‌سوم گفت: در بازی روز سه شنبه در استادیوم شاهد پیروزی بوده و بعد از آن تلفنی با سرمربی تیم صحبت کرده و تبریک گفتیم و مدیرعامل باشگاه هم تا شب کنار سرمربی بود اما در این مدت صحبتی از استعفا نبود و استعفا را اعلام وصول نکردیم.

رئیس هیأت مدیره شمس آذر ادامه داد: به عنوان رئیس هیئت مدیره از زمان حضور دقیقی در باشگاه از او پشتیبانی عملی کردم؛ البته یک سازمان و تشکیلات مانند شمس‌آذر قائم به فرد نیست و وقتی صحبت از موفقیت می‌شود یک مجموعه دخلیل بوده و تیم و کادر فنی خوبی داریم و در مجموع دپارتمان‌ها خوب عمل می‌کند و در چنین شرایطی بودن یا نبودن سرمربی نقشی در آینده تیم نخواهد داشت.

این مسئول ادامه داد: حضور در شمس‌آذر برای سعید دقیقی پل ترقی چون فعالیت خود به عنوان سرمربی در لیگ دسته یک را با شمس آذر آغاز کرد.

وی تاکید کرد: امروز به نیروهای کارآمد خود می‌بالیم و در مجموعه شمس‌آذر عنصر اصلی، داشتن نیروهای کارآمد و عنصر وفاداری است و با همین رویکرد یکی از گزینه‌های اصلی که دچار مصدومیت جدی شده بود را حذف نکرده و او را در تیم حفظ کردیم و در مجموع افرادی که به منافع گروه فکر می‌کنند همیشه موفق هستند.

نجفیان تصریح کرد: درب دفتر ما همیشه باز است و ساده‌ترین پرسنل هنگامی که شاکی باشند می‌تواند به ما مراجعه کنند، چرا که ما خود را متمایز از مردم نمی‌دانیم.

وی تاکید کرد: ما در مجموعه از مشکلات عبور می‌کنیم اما قطع رابطه نمی‌کنیم.

 

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 35.65M | زمان ویدئو: 00:07:33
بازی فوتبال مشکلات هیئت مدیره شمس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر