کد خبر: 1274386 A

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امنیت و آرامش امروز کشور و احیای ارزش‌های اسلام در جامعه اسلامی را مدیون فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا هستیم.

برگزاری  مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین

به گزارش ایلنا، ابوالحسن کبیری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین که در موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان قزوین برگزار شد، گفت: امروز دشمنان ابزارهای جنگی را به نرم تبدیل کرده و در جنگ نرم تفکرات و اعتقادات آحاد جامعه به‌ویژه جوانان را مورد هدف قرار داده و در جهت کمرنگ شدن آن‌ها اقدام می‌کند و همین موجب می‌شود که دیگر آن‌ها به ارزش‌های اسلام مانند ایثار و گذشت و یا به شهدا و جانبازان کشورش افتخار نکنند.

کبیری خاطر نشان کرد: این حمله دشمنان در فضای مجازی به آحاد جامعه به‌ویژه نسل امروز خطرناک است و آسیب‌های بسیاری را برای فرد و یا جامعه به همراه دارد، لذا باید همگان نسبت به این فضا هوشیار باشند.

وی گفت: در تحقق این مهم، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مسئولیت سنگینی دارند و باید با آگاهی‌بخشی، بصیرت‌دهی، اطلاع‌رسانی و مراقبت از فرزندان شهدا در حراست از ارزش‌ها تلاش کنند.

در این مراسم از محمدرضا شکوهی سرپرست سابق بنیاد شهید استان تجلیل و سمیه اسمعیلی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین معرفی شد.

 

انتهای پیام/
استان قزوین امنیت و آرامش بنیاد شهید جامعه اسلامی اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر