خبرگزاری کار ایران

شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری تکیه گاه مستحکم صنعت خودروسازی کشور

شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری تکیه گاه مستحکم صنعت خودروسازی کشور
کد خبر : ۱۵۰۲۴۵۰

شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری تنها تأمین کننده داخلی نیاز گروه صنعتی ایران خودرو در حوزه محصولات گالوانیزه می باشد و با تولید گریدهای ویژه خودرویی تمامی نیاز گروه صنعتی ایران خودرو به محصولات گالوانیزه راتأمین می نماید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری؛ محمد رضا زندی منش مدیر خرید مواد اولیه به همراه احسان اله حافظی مدیر تولید قطعات پرسی ،داود مسافری مدیر مهندسی قطعات پرسی،غلامرضا مرادی رییس مهندسی قالب و پرس ،ابراهیم فیروز نیا رییس برنامه ریزی و سعید قاضی زاده مسئول خرید ورق گروه صنعتی ایران خودرو روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه از شرکت ورق خودرو بازدید نمودند و طی نشستی صمیمی با مدیر عامل و تیم مدیریتی این شرکت به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات و مباحث فنی پرداختند.

در ابتدا مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری شرایط مساعد حاکم و پتانسیل بالای موجود در شرکت ورق خودرو را تشریح نمود. حمید شجاعی ضمن اعلام آمادگی مجموعه ورق خودروچهارمحال و بختیاری جهت تأمین تمامی نیاز صنایع خودروسازی کشور به محصولات گالوانیزه گفت: شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری خودکفایی و استقلال کامل صنایع خودروسازی کشور در حوزه محصولات گالوانیزه ، رسالت اصلی مجموعه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری می باشد و همواره همسویی هرچه بیشتر با مجموعه های خودرو ساز کشور در راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی محصولات تولیدی از اولویت ها و اهداف اساسی شرکت ورق خودرو می باشد.

وی افزود : شرکت ورق خوردو آمادگی دارد با تعامل بیشتر و هم‌افزایی بتواند یاریگر مجموعه بزرگ ایران خودرو باشد و جای بسی خرسندی است که هم اکنون قطع کامل وابستگی این گروه به منابع خارجی در تامین محصولات گالوانیزه را شاهد هستیم.

در ادامه محمد رضا زندی منش مدیر خرید مواد اولیه گروه صنعتی ایران خودرو ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری افزود:مجموعه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با برخورداری از مدیریت توانمند،نیروهای مجرب ، تکنولوژی روز دنیا و گواهینامه های معتبر بین‌المللی و با تولید محصولات کیفی و گریدهای ویژه گامی بلند در جهت موفقیت و استقلال صنعت خودروسازی کشور برداشته و امیدواریم با برگزاری هرچه بیشتر جلسات فنی بتوانیم هرچه بیشتر به اشتراکات فنی و همکاری هرچه نزدیک‌تر و بیشتر دست یابیم. وی خاطرنشان مدیریت گروه صنعتی ایران خودرو مصمم است که از طریق افزایش سطح همکاری ها و تشکیل جلسات فنی سطح همکاری ها را افزایش داده و امیدواریم هرچه سریع‌ترحجم خرید محصولات گالوانیزه را از شرکت ورق خودرو افزایش دهیم و روند تحویل محصولات به گروه ایران خودرو بهبود یابد.

وی تاکید نمود طی سالهای گذشته شرکت ورق‌خودرو تنها منبع داخلی محصولات گالوانیزه گروه صنعتی ایران خودرو بوده و با افتخار در حال گسترش همکاری های خود با شرکت ورق خودرو هستیم. وی یاد آور شد هم اکنون در ساخت بدنه جدیدترین خودروهای تولیدی در گروه ایران خودرو از محصولات گالوانیزه تولیدی در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری استفاده می شود. گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تنها تولید کننده محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور است و گروه صنعتی ایران خودرو تمامی نیاز خود به محصولات گالوانیزه را از تولیدات این شرکت تأمین نماید.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز