کد خبر: 248000 A

۷ تیم مدعی قهرمانی هستند؛

در حال حاضر با تاسیسات قرارداد دارم که در این موقعیت حساس که ۶ هفته به پایان لیگ‌‌برتر فوتسال باقی مانده باید تمرکزمان روی تیم و نتایج حساس این هفته‌ها باشد.

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی تاکید کرد که بازی با حفاری سخت و دشوار خواهد بود، ولی تیمش تلاش می‌کند ۳ امتیاز این بازی را در خانه کسب کند.

وحید شمسایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درباره بازی پنجشنبه تیمش مقابل ملی‌حفاری‌اهواز در تهران گفت: بازی با تیم ناظم‌الشریعه که از دوستان قدیمی و از مربیان با دانش و با اخلاق فوتسال‌ایران است، همیشه سخت بوده و نتیجه‌گرفتن در مقابلش به تمرکز بالا نیاز دارد. بازی بسیار دشواری در پیش داریم که امیدوارم بتوانیم از این میدان با دست پر خارج شویم، چراکه حفاری یکی از ۷ مدعی کسب عنوان قهرمانی است.

شمسایی متذکر شد: با توجه به اینکه ۶ هفته حساس را در پیش داریم و بازی‌های سختی نیز در انتظار ماست، باید بتوانیم با تمرکز بالا در ادامه مسابقات حضور پیدا کنیم. رقابت‌ سختی در بالای‌جدول به وجود آمده و ۷ تیم بخت قهرمانی دارند که ما نیز تلاش می‌کنیم بالاتر از ۶ رقیب دیگر جام قهرمانی را به مجموعه تاسیسات‌دریایی هدیه کنیم. اگرچه کار سختی در پیش داریم، ولی با مجموعه تیمی که در کنار هم کار می‌کنیم بسیار به این موفقیت امیدواریم.

سرمربی تاسیسات دریایی همچنین در پاسخ به این سوال که مدیران باشگاه دبیری‌تبریز درصدد هستند بار دیگر او را به تبریز برگردانند، گفت: خانواده دبیری همیشه به من لطف داشته‌اند. سال گذشته که اولین فصل مربیگری من بود با خاطرات‌ خوبی در تبریز همراه شد. کسب عنوان قهرمانی لیگ‌برتر در نخستین سال مربیگری با مدیریت خوب و کمک‌های برادران دبیری به دست آمد. ما تیمی خوب با مدیریت خوب داشتیم که توانستیم جام قهرمانی را به تبریزی‌ها تقدیم کنیم.

شمسایی در پاسخ به این سوال که آیا قصد بازگشت به این تیم را دارید یا خیر، افزود: سال گذشته با دبیری قراردادی ۲ ساله داشتم که به دلیل مریضی همسرم و عمل جراحی که در پیش داشت دوستانه از این تیم جدا شدم. خوشحالم همسرم سلامتی خود را به دست آورد. در حال حاضر نیز با تاسیسات قرارداد دارم که در این موقعیت حساس که ۶ هفته به پایان لیگ برتر فوتسال باقی مانده باید تمرکزمان روی تیم و نتایج حساس این هفته‌ها باشد.

سرمربی تاسیسات تصریح کرد: من افتخار می‌کنم خانواده دبیری به من همیشه لطف داشتند و امیدوارم روزی بتوانم این همه محبت آنها را پاسخگو باشم.

شمسایی در پایان به نتایج اخیر تیم دبیری تبریز اشاره کرد و افزود: دوستم جواد اصغری‌مقدم اگرچه هنوز جوان است و خود نیز بازی می‌کند، ولی توانسته تیم فوق‌العاده‌ای را جمع و جور کند. آنها هفته گذشته پیروزی خیره‌کننده‌ای مقابل تیم فرش‌آرای مشهد داشتند که یکی از مدعیان لیگ است. باید به اصغری‌مقدم تبریک بگویم که توانسته در شروع مربیگری‌اش نتایج خوبی با دبیری بگیرد که برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

لیگ برتر فوتسال وحید شمسایی تاسیسات دریایی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر