کد خبر: 242365 A

تاسیسات از تجربه خود استفاده کرد؛

نیمه اول تیم بازی با تاسیسات خوب بودیم که دو گل زدیم و در حالی که وقتی دو بر صفر پیش بودیم باید بازی ده بر صفر می شد ولی نتوانستیم گل بزنیم.

سرمربی تیم پایا سازه تبریز گفت: نیمه اول تیم بازی با تاسیسات خوب بودیم که دو گل زدیم و در حالیکه وقتی ۲ بر صفر پیش بودیم باید بازی ده بر صفر می شد ولی نتوانستیم گل بزنیم.

به گزارش ایلنا، مجید زارعی با اشاره به تجربه تیم حریف افزود: تاسیسات از تجربه خود استفاده کرد. احترام زیادی برای تیم حریف و شمسایی قائم ولی تیم ما خوب بود و باخت حقش نبود.

زارعی ادامه داد: ۲-۳ بازیکن خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم و به دلیل پیش افتادن مجبور بودیم دفاعی بازی کنیم ولی در نیمه دوم با تجربه حریف باختیم. برای این بازی با ۸ بازیکن و دو دروازه بان به تهران آمدیم و در نیمه دوم تیم خسته شد. خیلی از بازیکنان از امید هستند که تجربه لازم را برای بازی ندارند.

سرمربی تیم پایا سازه تبریز با تمجید از بازی وحید شمسایی گفت: شمسایی همیشه بیست است و عالی بازی می کند. در این بازی هم نسبت به همه بازیکنان و جوانان ده برابر انگیزه داشت و بازهم از همه عالی تر بود.

زارعی در خصوص ابقای در لیگ گفت: تمرینات ابتدای فصل را دیر شروع کردیم و بازیکنان خیلی کم تحربه هستند ولی ۱۰۰ درصد با این نوع بازی که انجام دادیم به بقای در لیگ و کسب امتیازات باز یهای خانگی امیدواریم.

بازی دروازه بان تیم عالی نیمه صفر تجربه شمسایی تاسیسات زارعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر