کد خبر: 242360 A

فکر و ذکر ما بازی با دبیری است؛

باعثتاسف است در مسابقاتی که ادعای لیگ‌برتر بودن دارد و در بالاترین سطح ممکن برگزار می‌شود، یکسری از تیم‌ها در بازی حاضر نمی‌شوند.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در مورد حاضر نشدن تیم مقاومت البرز در برابر گیتی‌پسند اظهار داشت: از این اتفاق خیلی ناراحتم. باعثتاسف است در مسابقاتی که ادعای لیگ‌برتر بودن دارد و در بالاترین سطح ممکن برگزار می‌شود، یک سری از تیم‌ها در بازی حاضر نمی‌شوند.

به گزارش ایلنا، محمد کشاورز خاطرنشان کرد: از یک طرف دلم برای جوانان کرج می‌سوزد که بسیار هم شایسته‌اند و امکان حضور در بازی این هفته را پیدا نکردند، از طرف دیگر هم دلم برای لیگ برتر می‌سوزد که این تیم به هر دلیلی که برای خودش محترم است، در مسابقه شرکت نمی‌کند. حاضر نشدن یک تیم برابر حریفش، زیبنده لیگ برتر فوتسال ایران نیست.

سرمربی گیتی‌پسند در مورد اینکه مقاومتی‌ها در لیگ امسال، حریفان خوبی را با شکست بدرقه کرده‌اند، گفت: در فوتسال هیچ چیزی از قبل نوشته نشده است. نتیجه هم معلوم نیست. ناراحتم که در لیگ برتر یک تیم راحت می‌تواند در مسابقه حاضر نشود. در این بین بحثامتیاز اصلا مطرح نیست.

کشاورز در مورد دیدار هفته آینده تیمش که برابر دبیری تبریز برگزار می‌شود، تصریح کرد: از همین امروز تمام فکر و ذکر ما همین مسابقه خواهد بود. امیدوارم با دست پر این مسابقه را به پایان برسانیم.

ایران بازی فوتسال لیگ برتر تیم مسابقه کشاورز ذکر دبیری ناراحتم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر