کد خبر: 230972 A

دود عملکرد ضعیف خسوس به چشم فوتسال می‌رود

فوتسال ما به قهقرا می‌رود، آقایی در فوتسال آسیا را از دست دادیم و به دنبال این هستیم که با ویتنام بازی کنیم!

آقای گل فوتسال جهان گفت: بد است که مربیان‌ایرانی به دنبال این باشند که مربی در لیگ نتیجه نگیرد و جای اورا بگیرند.

به گزارش ایلنا، وحید شمسایی افزود: فوتسال ما به قهقرا می‌رود، آقایی در فوتسال آسیا را از دست دادیم و به دنبال این هستیم که با ویتنام بازی کنیم!

شمسایی با اشاره به افت فوتسال ایران در چند سال اخیر، افزود: چند سال پیش وقتی لوزانو اسپانیایی به ایران آمد، گفت: فوتسال ایران ۱۰ سال از اسپانیا عقب است، این در حالی بود که چند سال بعد و در جام‌جهانی سال ۲۰۰۸ اسپانیا با خوش‌شانسی در برابر ایران به تساوی رسید.

وی ادامه داد: سطح فوتسال ایران در سالیان پیش در شرایطی بود که خیلی از قدرت‌های فوتسال جهان به دنبال بازی با ایران بودند، درخشش بازیکنان و عملکرد مربیان به نحوی بود که بهترین‌های فوتسال دنیا به ایران بیایند و در لیگ ایران بازی کنند، ولی حالا کعبه آمال ما بردن ژاپن است و با این شرایط گذشته فوتسال ما از بین می‌رود.

سرمربی تیم تاسیسات دریایی تهران با اشاره به انتقادهایش از خسوس گفت: اگر از خسوس انتقاد می‌کنم به این دلیل است که دلم برای فوتسال می‌سوزد، من و دیگر ملی‌پوشان سال‌ها برای این ورزش عرق ریختیم و امثال خسوس به ایران می‌آیند و می‌روند و دود عملکرد ضعیف‌شان به چشم فوتسالی‌های ایرانی می‌رود.

شمسایی در پایان ضمن تشکر از کمیته آموزش برای تدارک چنین برنامه‌هایی گفت: امیدوارم با برگزاری چنین مراسمی ضمن تبادل اطلاعات فوتسال‌ها، کدورت‌ها ازز بین برود و با داشتن لیگی پویا به تیم ملی کمک کنیم.

اسپانیا ایران بازی تیم ملی جام جهانی جهان ژاپن فوتسال رود شمسایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر