کد خبر: 216838 A

هم خوب گل زدیم و هم گل نخوردیم؛

به این ۳ امتیاز احتیاج مبرم داشتیم و نتیجه هم قابل قبول بود، چون هم خوب گل زدیم و هم هیچ گلی دریافت نکردیم و دروازه ما بسته ماند.

سرمربی تیم تاسیسات دریایی تهران درخصوص برتری تیمش در برابر مقاومت تهران گفت: نیمه اول بدی داشتیم، ولی با توجه به تغییر تاکتیک و توصیه‌های فنی که به بازیکنان شد در نیمه دوم آنچه مدنظرم بود انجام دادند.

به گزارش ایلنا، وحید شمسایی که در این دیدار به دلیل ۳ اخطاره بودن تیمش را از روی سکو هدایت می‌کرد، افزود: به این ۳ امتیاز احتیاج مبرم داشتیم و نتیجه هم قابل قبول بود، چون هم خوب گل زدیم و هم هیچ گلی دریافت نکردیم و دروازه ما بسته ماند.

شمسایی درخصوص بازی تیمش در هفته دهم در برابر گیتی‌پسند اصفهان هم گفت: گیتی‌پسند همیشه گیتی‌پسند است و همیشه هم مدعی قهرمانی و دارای سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی در ایران و آسیا.

وی با اشاره به حضور کشاورز به عنوان سرمربی این تیم افزود: حضور کشاورز به عنوان مربی و ملی‌پوشان پر تعداد در این تیم هم چنین میزبانی بازی در اصفهان را کار را سخت می‌کند، ولی اگر بازیکنان تدابیر مورد نظرم را اجرا کنند، حتماً به ۳ امتیاز این دیدار دست خواهیم یافت.

شمسایی در پایان درخصوص حضور مربی – بازیکنان در فوتسال گفت: اگر با این کار فوتسال ما حرفه‌ای نیست، پس هیچ چیز ما هم حرفه‌ای نیست نه لیگ ما، نه مبلغ قراردادها و نه مربیان ما. به نظرم نسل جدیدی از مربیان فوتسال بازی کرده در راه است که آینده فوتسال را تضمین می‌کند.

وی در پایان با تقدیر از مربیان با تجربه فوتسال گفت: پیش‌تر بزرگانی چون شمس، صالح، امیر شمسایی، رعدی و خوراکچی به فوتسال خدمت کردند و الان هم این مربیان جوان به فوتسال خدمت می کنند. همان‌طور که در رده بازیکنان به جوانگرایی اعتقاد داریم در بخش‌فنی نیز به مربیان‌جوان باید اجازه خودنمایی بدهیم تا فوتسال از شرایطی که در این چند سال داشته، خارج شود.

تاسیسات دریایی تهران در هفته نهم لیگ برتر توانست با نتیجه پرگل ۵ بر صفر مقاومت البرز را شکست دهد.

اصفهان ایران بازی فوتسال نهم لیگ برتر جدیدی راه شمسایی مربیان نسل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر