کد خبر: 212798 A

داور باتجربه برای ما بگذارند؛

آنچه مهم است اینکه ما بازیکنان قابلی داریم و مسئولین عاشقی که باعث‌شده انگیزه ما برای حضور در شهرداری‌ساوه بیشتر و بیشتر شود.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری‌ساوه مدعی شد در گذشته شرایط بسیار سخت را تجربه کرده و تحمل فشار و استرس کار کردن در تیم‌های ته جدولی را دارد و تلاش می‌کند امسال با شهرداری‌ساوه نتایج خوبی کسب کند و این تیم را در لیگ برتر فوتسال نگه دارد.

گفت‌وگوی محمود خوراکچی با خبرنگار ایلنا را در زیربخوانید:

چطور شد هدایت تیم ته جدولی شهرداری‌ساوه را بر عهده گرفتید؟
ما به دعوت محمدی مدیرعامل و ابطحی عضو هیات‌مدیره و کل اعضای هیات‌مدیره به تیم شهرداری‌ساوه آمدیم و به خاطر شناختی که از ما داشتند پس از ۵ هفته شکست و ناکامی با من تماس گرفتند و مذاکراتی داشتیم و خواسته‌های خود را گفتند و ما هم برنامه دادیم و به توافق رسیدیم.

چرا شهرداری‌ساوه نتایج ضعیفی کسب کرده؟
اینکه چرا تیم ۵ بازی را باخت و یک بازی هم با من باخت، چراهایی دارد که باید این چراها را برطرف کنیم. بنده به عنوان مسئول‌فنی تیم و بازیکنان باید دست به دست هم دهیم و این تیم بیمار را درمان کنیم که راه‌درمان آن را هم بلدیم. امیدوارم پیشکسوتان ساوه هم از تیم حمایت کنند. تیم بیرونی ما خیلی قو‌ی‌تر از تیم داخلی است و خدا را شکر می‌کنم که مدیرعامل ما ورزشی است. رضا عقابی هم که سرمربی‌قبلی تیم بوده به ما کمک می‌کند تا موفق شویم. تماشاگران هم ما را تنها نگذارند تا بتوانیم عملکردخوبی داشته باشیم.

چه هدفی در این تیم دارید؟
هدف‌اول ما حفظ تیم در جدول است تا ان‌شاءالله بتوانیم رفته‌رفته رتبه بهتری در جدول به دست آوریم. آنچه مهم است اینکه ما بازیکنان قابلی داریم و مسئولین عاشقی که باعث‌شده انگیزه ما برای حضور در شهرداری‌ساوه بیشتر و بیشتر کند.

جدول نشان می‌دهد شهرداری‌ساوه سقوط خواهد کرد. شما به بقای تیم امیدوارید؟
ظاهر امر همین است، چون تیم در ۶ بازی امتیازی نگرفته، اما یک لیگ در طول مسابقات حوادثزیادی دارد و این اتفاقات زیبایی‌های لیگ برتر ماست. تمام تلاش‌ ما این است که تیم را حفظ کنیم و سعی می‌کنیم امانت‌دار خوبی باشیم. همین‌طور که مردم می‌دانند ریشه فوتسال‌ایران، ساوه است که تیم شن‌سا بود و این مسئله مسئولیت من را بیشتر می‌کند تا از این اعتبار این شهر دفاع کنم و در سال‌های آینده اهداف بزرگتری را دنبال کنیم.

در مورد بازی این هفته با مقاومت‌البرز چه صحبتی دارید؟
ما روز دوشنبه یک بازی عقب‌افتاده با مقاومت‌البرز داریم که ۶ امتیازی است و از کمیته داوران خواهش می‌کنم داور باتجربه‌ای بگذارند، چون نتیجه این بازی برای هر دو تیم مهم است و این ۳ امتیاز برای صعود و سقوط هر دو تیم خیلی مهم است و امیدوارم برنده واقعی این بازی داور بازی باشد.

استرس بازی پیشکسوتان جدول درمان زیبایی شکر شهرداری کمیته داوران لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر