کد خبر: 212504 A

هفته هفتم لیگ برتر فوتسال؛

هفته هفتم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز(جمعه) با برگزاری سه دیدار پیگیری شد که طی آن تیم‌های ماهان تندیس قم و مس سونگون مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

هفتمین هفته از لیگ برتر فوتسال با شکست سنگین گیتی پسند اصفهان مقابل مس سونگون و تداوم صدرنشینی ماهان تندیس قم پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، هفته هفتم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز(جمعه) با برگزاری سه دیدار پیگیری شد که طی آن تیم‌های ماهان تندیس قم و مس سونگون مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در نخستین بازی امروز تیم ماهان تندیس قم در ورزشگاه خانگی خود پذیرای شهروند ساری بود که موفق شد، حریف خود را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهد. برای ماهان تندیس در این بازی علیرضا وفایی(۳ گل) و مهدی زاهدی(۲ گل) گلزنی کردند و گل‌های تیم شهروند نیز توسط حمیدرضا ره‌انجام، محمدرضا کرد و سعید بلباسی به ثمر رسید.

ماهان تندیس با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد تا همچنان صدرنشین مطلق جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال باشد. شهروند ساری نیز با تحمل شکست مقابل صدرنشین با سه امتیاز در رده سیزدهم جدول باقی ماند‌.

در دیگر بازی امروز مس سونگون شکست ۴ بر یک را به گیتی پسند تحمیل کرد تا این تیم برای دومین بار در فصل جاری طعم شکست را بچشد. برای مس سونگون در این دیدار خانگی بابک نصیری(۲ گل)، حمیدرضا یوسفی و مرتضی عزتی موفق به گلزنی شدند و احمد اسماعیل پور تنها گل گیتی پسند را به ثمر رساند.


امروز همچنین تیم فرش آرای مشهد در دیداری خانگی با نتیجه ۳ بر ۲ از سد دبیری تبریز گذشت تا با ۱۱ امتیاز به رده پنجم جدول صعود کند.

در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتسال طی دو روز گذشته دیدارهایی برگزار شده بود که نتایج آنها به شرح زیر است:
شهید منصوری قرچک ۳ - مقاومت البرز ۴
تاسیسات دریایی ۲ - شهرداری ساوه صفر
میثاق تهران یک - حفاری خوزستان یک
پایاسازه تبریز ۳ - فردوسی مشهد ۳

اصفهان بازی باشگاه های کشور جدول شهرداری شهروند فوتسال قم لیگ برتر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر