کد خبر: 212456 A

با برنامه‌تر از سال گذشته بودیم؛

صحبت‌های امیر شمسایی با بازیکنان جوان تیم باعثشده این جوانان اعتماد به نفس بالایی داشته باشند و مطمئنا در غیاب بازیکنان باتجربه‌ی تیم می‌توانند نمایش خوبی داشته باشند.

تیم فوتسال ماهان‌قم در این فصل بازیکنان زیادی را از دست داده، اما با حفظ بدنه اصلی تیم و پر کردن جای خالی آن‌ها از تیم جوانانش موفق شده تا هفته هفتم لیگ امسال ۲۱ امتیاز کسب کند و در صدر جدول قرار گیرد. ابوالقاسم عروجی که جزو تاثیرگذارترین بازیکنان ماهان بوده در خصوص شرایط خود و تمیش با خبرنگار ایلنا گفت‌وگو کرد.

کسی فکر نمی‌کرد همه بازی‌ها را ببریم

در همه بازی‌ها برای گرفتن نتایج خوب تلاش می‌کنیم و با لطف خدا تا این هفته تمام بازی‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته‌ایم. در ۴ دیدار اول لیگ که ۳ بازی سخت خارج از خانه با بهترین تیم‌های ایران داشتیم کسی فکر نمی‌کرد بتوانیم همه امتیازات را جمع کنیم، ولی موفق شدیم با بردهای پیاپی قدرت خود را نشان دهیم. با همتی که بازیکنان تا این لحظه از خود نشان داده‌اند، مطمئنا با روحیه بهتری لیگ را ادامه می‌دهیم و ان‌شاالله بتوانیم در همه بازی‌های برنده باشیم تا در کورس قهرمانی بمانیم.

با برنامه‌تر از سال‌های گذشته بودیم

علت اصلی نتیجه‌گیری ماهان نسبت به سال‌های گذشته، بدنسازی پیش از فصل و شروع تمرینات به موقع بوده است. سال قبل یک هفته مانده به شروع لیگ تیم را بستیم، ولی در این فصل خوشبختانه خیلی زود مدیرعامل، کادرفنی و مربیان تیم معرفی و همچنین قراردادهای بازیکنان بسته شد. امسال بازیکنان تجربه بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده‌اند و جوان‌گرایی تیم، کمک زیادی به ما داشته است.

شمسایی به بازیکنان اعتماد به نفس داده

صحبت‌های امیر شمسایی با بازیکنان جوان تیم باعثشده این جوانان اعتماد به نفس بالایی داشته باشند و مطمئنا در غیاب بازیکنان باتجربه‌ی تیم می‌توانند نمایش خوبی داشته باشند.

هدف اصلی ماهان جوان‌گرایی است

هدف امسال ما جوان‌گرایی و نتیجه گرفتن در سال‌های آینده بوده و اینکه آنها می‌توانند پشتوانه زیادی برای تیم باشند، اما این دلیل نمی‌شود از قهرمانی چشم‌پوشی کنیم. ان‌شاالله با جمع‌آوری‌امتیازات خود را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی خواهیم کرد، ولی بازهم می‌گویم هدف اصلی تیم در این فصل جوان‌گرایی بوده است.

باید بازیکنان بیشتری در تیم‌ملی داشته باشیم

تمام تلاشم را خواهم کرد دوباره به تیم‌ملی دعوت شوم، اما تصمیم نهایی با خسوس است که چه کسی باشد. تیم ما نباید یک یا دو نماینده در تیم‌ملی داشته باشد و حداقل سهمیه ما ۴ تا ۵ بازیکن است؛ واقعا بچه‌های ماهان تجربه و لیاقت حضور در تیم ایران را دارند و همه باید کمک کنیم سهمیه ما در تیم‌ملی بیشتر شود.

امیدوارم در گرندپریکس بازی کنم

خسوس اسامی ۳۰ بازیکن را اعلام کرده‌ که ۱۴ نفر به برزیل اعزام می‌شوند و من نمی‌دانم جزو دعوت شده‌ها هستم یا خیر، اما امیدوارم در گرندپریگس بازی کنم.

شهروند ساری را آنالیز کرده‌ بودیم

شهروند ساری برخلاف نتایجی که گرفته بازی‌های خوبی ارائه می‌کند و حقش این رتبه در جدول نیست. ابطحی تیم خوبی بسته‌ ولی فکر می‌کنم عامل اصلی نتیجه نگرفتن‌های تیم ساری بدشانسی است. مربیان ما آن‌ها را آنالیز کرده‌ بودند. با حمایت تماشاگران و همت بازیکنان پیروز این دیدار بودیم.

بازی‌ها را رایگان کنند

دلیل اصلی که تماشاگران نسبت به سال‌گذشته حضور کم‌رنگ‌تری در بازی‌های ما دارند بلیت‌فروشی است که گذاشته‌اند. هواداران قمی از ته دل تیم‌شان را تشویق می‌کنند و این کم لطفی است که بلیت‌فروشی داشته باشیم. اینکه قیمت بلیت ۲ هزار تومان باشد، مطمئنا در استقبال دیدارهای تیم تاثیر دارد و از مسئولان خواهش می‌کنیم بازی‌ها را رایگان کنند، چون اگر این کار انجام شود تمام ظرفیت ورزشگاه شهید حیدریان تکمیل خواهد شد. هیچ‌جای‌ایران چنین تماشاگران پرشوی ندارد که تا این حد از ته دل تیم‌شان را دوست داشته باشند.

فوتسال لیگ برتر فوتسال ماهان تندیس قم ابوالقاسم عروجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر