کد خبر: 165269 A

فوتسال جام ملت‌های آسیا - ویتنام؛

تیم ملی فوتسال کشورمان موفق شد با برتری پر گل مقابل استرالیا به عنوان تیم نخست گروه دوم راهی دور بعد شود.

تیم ملی فوتسال کشورمان موفق شد با برتری پر گل مقابل استرالیا به عنوان تیم نخست گروه دوم راهی دور بعد شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ادامه رقابت‌های مرحله مقدماتی فوتسال جام ملت‌های آسیا تیم ملی کشورمان در سومین دیدار خود در این رقابت‌ها به مصاف استرالیا رفت که در این دیدار شاگردان خسوس کاندلاس موفق شدند ۸ بار دروازه این تیم را باز کنند تا به عنوان تیم نخست این گروه راهی دور بعدی رقابت‌ها شوند.

در ترکیب اولیه تیم ملی در این دیدار سپهر محمدی، علیرضا وفایی، علی اصغر حسن‌زاده، فرهاد توکلی و حسین طیبی حضور داشتند که نیمه نخست را با نتیجه ۶ بر یک به برتری قاطعانه پایان بردند.

در نیمه دوم خط حمله ایران کمی فروکش کرد و ملی‌پوشان ایران فقط ۲ بار دیگر موفق شدند دروازه استرالیا را باز کنند تا این دیدار در نهایت با برتری ۸ بر یک به سود تیم ملی کشورمان به پایان برسد.

محمد طاهری(۱۰ و ۲۹)، حسین طیبی(۲،۱۰ و ۱۱)، علیرضا وفایی(۱۵)، وحید شفیعی(۱۷)، احمد اسماعیل پور(۲۸) گل‌های ایران را به ثمر رساندند. حمید احمدی در این دیدار از داور مسابقه در دقیقه ۳۰ کارت زرد دریافت کرد.

تیم ملی کشورمان با ۳ پیروزی و کسب ۹ امتیاز به عنوان تیم نخست راهی مرحله دوم شد. استرالیا نیز با ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کرد.

تیم ملی کشورمان در دور بعد این رقابت‌ها با تیم دوم گروه A بازی خواهد کرد. استرالیا نیز به مصاف تیم نخست این گروه می‌رود.

ایران بازی جام ملت های آسیا رقابت فوتسال ملی برتری استرالیا کشورمان ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر