کد خبر: 157305 A

لژیونرها در روسیه به تیم ملی ملحق می‌شوند؛

ما ۳ روز در ازبکستان خواهیم بود و از آنجا راهی روسیه می‌شویم تا ۳ بازی با باشگاه‌های این کشور برگزار کنیم و پس از آن راهی ویتنام خواهیم شد.

مربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: لژیونرها در روسیه به تیم ملی ملحق می‌شوند.

محمد هاشم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: اردوی تیم ملی فوتسال از هفتم فروردین ماه با حضور ۱۸ بازیکن شروع شده است. ما ۳ بازیکن لژیونر هم داریم که در روسیه هستند و آخرین بازی آنها ۳۰ فروردین است و پس از آن و در کشور روسیه به تیم ملی ملحق می شوند و اگر شرایط شان خوب بود، در بازی‌های آسیایی و یتنام حضور خواهند داشت. بازی‌های آسیایی ویتنام از ۱۰ اردیبهشت شروع می‌شود و در ۲۰ اردیبهشت ماه به اتمام می‌رسد.

وی افزود: ما عصر دیروز یک بازی دوستانه با تیم ملی امید کشورمان برگزار کردیم که ۴ بر ۲ برنده شدیم. خسوس امروز صبح به بازیکنان استراحت داده و عصر امروز دو باره با تیم ملی امید بازی می‌کنیم و روز ۲۸ فروردین‌ماه برای انجام ۲ بازی دوستانه با تیم ملی ازبکستان به این کشور سفر می‌کنیم. ما ۳ روز در ازبکستان خواهیم بود و از آنجا راهی روسیه می‌شویم تا ۳ بازی با باشگاه‌های این کشور برگزار کنیم و پس از آن راهی ویتنام خواهیم شد.

مربی تیم ملی فوتسال ایران اظهار داشت: از ۷ فروردین که اردو شروع شده، بیشتر کارهای بدنی انجام داده‌ایم و از این به بعد کارهای تاکتیکی را دنبال خواهیم کرد. محمد کشاورز و قدرت بهادری در حال حاضر مصدوم هستند که دکتر و بدنساز تیم ملی روی آنها کار می‌کنند تا ان‌شاءالله به بازی‌های آسیایی برسند.

وی افزود: قهرمانی در بازی‌های آسیایی سخت است و همیشه تایلند و ژاپن مشکل‌ساز بوده‌اند. همه تیم‌ها کار می‌کنند تا نتیجه بگیرند و در این دوره از بازی‌های آسیایی ۱۶ تیم حضور دارند که از ۵ مربی اسپانیایی در این تیم‌ها استفاده می‌شود که نشان می‌دهد تیم‌ها کار می‌کنند و بازی‌های سختی خواهیم داشت. حریفان اصلی ما ژاپن و تایلند هستند که شرایط بهتری نسبت به بقیه تیم های آسیایی دارند.

هاشم‌زاده در پایان گفت: خسوس مربی با دانشی است و ۲ سال بهترین مربی دنیا شده است. خسوس در حال حاضر کارهای جدیدی را در دفاع به بچه ها آموزش می‌دهد و تا حالا نتایجی که گرفته قابل قبول بوده است. من کنار مربیان بزرگی مثل حسین شمس، محمود خوراکچی و محمد حسن انصاری فرد کار کرده ام و چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام. الان هم افتخار می‌کنم در تیم ملی کار می‌کنم و از این تجربیات در آینده استفاده خواهم کرد.

اردوی تیم ملی انصاری فرد ایران بازی تایلند تیم ملی روسیه ژاپن ازبکستان ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر