کد خبر: 152133 A

قهرمان در هفته آخر مشخص می‌شود

ما نسبت به اینکه چرا منصوری اینقدر محکم مقابل ما بازی کرد و یا در مورد دیدار حفاری و دبیری حرفی نزدیم، فقط حرف‌ما این است با توجه به وضعیت فوتسال، فکر می‌کنیم سرمایه‌گذاری در این رشته غلط است.

مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند اصفهان گفت: اینکه ما اکنون با سه امتیاز کمتر، در رده دوم جدول هستیم، دلیلش محکم بازی کردن منصوری مقابل‌مان نیست بلکه از منِ مدیرعامل گرفته تا سرمربی و بازیکنان در آن مقصر هستیم.

به گزارش ایلنا، علی طاهری در مورد اینکه گفته می‌شود اصفهانی‌ها نسبت به بازی منصوری مقابل آنها اعتراض داشته‌اند، اظهار داشت: ما نسبت به اینکه چرا منصوری اینقدر محکم مقابل ما بازی کرد و یا در مورد دیدار حفاری و دبیری حرفی نزدیم و هیچ جا هم بحثی را در این خصوص مطرح نکرده‌ایم، فقط حرف‌مان این است که با توجه به وضعیتی که فوتسال دارد، فکر می‌کنیم سرمایه‌گذاری در این رشته غلط است.

وی با اشاره به حاشیه‌های دیدار تیمش با منصوری تاکید کرد: اینکه در قرچک فردی که نمی‌دانیم دوست تقوی است و یا کارمند باشگاه، بلندگو را به دست می‌گیرد و می‌گوید این فضای تبانی است و بعد هم تماشاگران فحاشی کرده و از قهرمانی دبیری خوشحالی می‌کنند، اصلا از نگاه ما زیبنده فوتسال نیست. آقای افتخاری سرپرست کمیته فوتسال هم در سالن حضور داشت و از نزدیک شاهد این اتفاقات و پرتاب صدها بطری به زمین بود.

مدیرعامل باشگاه گیتی‌پسند ادامه داد: اینکه ما اکنون با سه امتیاز کمتر، در رده دوم جدول هستیم، دلیلش محکم بازی کردن منصوری مقابل‌مان نیست بلکه از منِ مدیرعامل گرفته تا سرمربی و بازیکنان در آن مقصر هستیم که پیش از بازی با منصوری، امتیاز‌هایی را از دست دادیم و گذاشتیم کار به اینجا کشیده شود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود گیتی‌پسند تهدید به عدم تیم‌داری در فصل آینده کرده، گفت: نگفتیم کنار می‌کشیم فقط گفتیم که سرمایه‌گذاری گیتی‌پسند در این مسابقات با شرایطی که فوتسال دارد کمی منطقی نیست، گیتی‌پسند اکنون با داشتن سپهر محمدی، محمد کشاورز، مهدی جاوید، اسماعیل‌پور، طاها مرتضوی و محمد طاهری در تیم ملی، در واقع تیم ملی را در اختیار دارد. حالا این اتفاقات را برای فوتسال جالب نمی‌دانیم.

طاهری در مورد شانس تیمش برای قهرمانی در لیگ ۹۲ تصریح کرد: ما سه امتیاز با صدر فاصله داریم، قهرمان در هفته آخر مشخص می‌شود. به هر حال شانس دبیری روی کاغذ بیشتر از ماست.

دیدار دو تیم گیتی‌پسند و منصوری در فاصله یک هفته مانده به اتمام لیگ، روز گذشته در زمین قرچک با تساوی چهار بر چهار به پایان رسید تا تکلیف قهرمانی لیگ به هفته آخر کشیده شود.

اصفهان بازی تیم ملی جدول زمین سرمایه گذاری فصل آینده فوتسال مرتضوی منصوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر