کد خبر: 152107 A

امیدواریم خبر انصراف گیتی‌پسند شایعه باشد؛

تیم دبیری و بازیکنان آن به خودباوری لازم رسیده و حتی زمانی هم که از حریف خود عقب می‌افتند به هیچ عنوان دچار استرس نشده و بارها موفق شده‌اند، نتیجه بازی را تغییر دهند.

مالک باشگاه دبیری تبریز گفت: اگر صحبت‌های رضا لک بعد از بازی تیمش برابر منصوری واقعیت داشته باشد، برای وی متاسف هستم.

به گزارش ایلنا، افشین دبیری اظهار داشت: تیم حفاری از تیم‌های قدرتمند و قابل احترام لیگ برتر فوتسال کشور بوده و خدا را شکر ما توانستیم برابر این تیم به پیروزی شیرین رسیده و شانس قهرمانی خود را به افزایش دادیم.

وی افزود: تیم حفاری از لحاظ فنی بازی قابل قبولی را مقابل ما ارائه کرده و در بسیاری از زمان نیز از ما پیش بود، اما بازیکنان تیم دبیری در بین نیمه برای پیروزی هم قسم شده و توانستند بازی را با برتری به سود خود خاتمه بخشند. تیم دبیری و بازیکنان آن به خودباوری لازم رسیده و حتی زمانی هم که از حریف خود عقب می‌افتند به هیچ عنوان دچار استرس نشده و بارها موفق شده‌اند، نتیجه بازی را تغییر دهند.

عضو هیات مدیره باشگاه دبیری تبریز پیروزی برابر حفاری را یکی از بهترین بازی‌های تیمش ذکر کرده و ابراز داشت: در بازگشت از اهواز انتظار چنین استقبال گرمی از سوی هواداران‌مان را نداشتیم و حقیقتا غافلگیر شده و من از تک تک طرفداران تیم دبیری تشکر کرده و امیدوار بتوانیم محبت های آنها را جبران نماییم.

دبیری تفکرات حرفه‌ای تیمش را یکی از عوامل موفقیت تیم دبیری ذکر کرده و گفت: ابتدا قرار بود با دو پرواز در یک روز روانه اهواز شویم، اما خود بازیکنان پشنهاد دادند که زودتر روانه تهران شده و بعد از یک روز استراحت به اهواز سفر کنند تا خستگی دو مسیر پرواز که گاها با تاخیر همراه می باشد، مواجه نشوند.

مالک باشگاه دبیری تبریز در مورد اظهارات لک بعد از بازی گیتی‌پسند با منصوری قرچک گفت: اگر گفته‌های وی صحت داشته باشد، برایش متاسف هستم. آقای لک باید مسئولیت نتایج تیم گیتی‌پسند را قبول کنند، اینکه تیمی با چنین پشتوانه‌ای و داشتن این تعداد ملی‌پوش نتواند قهرمان شود، سرمربی تیم باید پاسخگو بوده و نباید ناکامی‌های تیمش را به سایر مسائل دیگر سوق دهد. تیم دبیری از تیم‌های قدیمی فوتسال ایران بوده و ما هیمشه به دنبال برد در داخل زمین بوده و هیچگاه به مسائل حاشیه‌ای توجه نداشته‌ایم و تلاش کرده‌ایم که مزد زحمات خود را در زمین بگیریم.

وی با تجمید از مسئولان و سرمربی تیم منصوری گفت: من به تقوی تبریک می‌گویم که با نتیجه دیروز خود خیلی چیزها را ثابت کرد و حتی اگر دروازه‌بان این تیم اخراج نمی‌شد، منصوری می‌توانست با پیروزی میدان را ترک کند. آقای لک عنوان کردند به فیلم بازی دبیری با منصوری نگاه کنید و من یادآوری می‌کنم زمانی که ما با تیم منصوری بازی داشتیم، خود این تیم در کورس قهرمانی بود و برای منافع خودشان هم که شده با تمام قوا مقابل تیم دبیری قرار گرفتند.

دبیری گفت: امیدواریم خبر انصراف گیتی‌پسند از تیمداری در فوتسال شایعه باشد و گیتی‌پسند از تیم‌های خوب فوتسال ایران بوده و می‌توانند با سپردن هدایت تیم خود به افراد با تجربه و با دانش به موفقیت‌های خوبی دست یابند.

استرس ایران بازی دروازه بان زمین شکر فوتسال لیگ برتر ملی پوش اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر