کد خبر: 139282 A

هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال؛

تیم دبیری تبریز با برتری بر گیتی‌پسند تا حدودی کار خود را برای کسب نخستین قهرمانی خود در لیگ برتر آسان‌تر کرد.

تیم دبیری تبریز با برتری بر گیتی‌پسند تا حدودی کار خود را برای کسب نخستین قهرمانی خود در لیگ برتر آسان‌تر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال چند نتیجه تساوی رقم خورد، اما در مهمترین بازی این هفته دبیری تبریز در خانه مقابل میهمان اصفهانی خود گیتی‌پسند را ۶ تایی کرد تا همچنان به صدرنشینی‌ ادامه دهد.

در دیدارهایی که عصر امروز و از ساعت ۱۶ آغاز شد تیم حفاری خوزستان ۵ بر ۳ تیم راه ساری را شکست داد. رامین کریمی‌نژاد(۲گل)، فرید نمازی، میثم برم‌شوری و مهران عالی‌قدر برای حفاری گل زدند و حمیدرضا ره انجام، احمد دستیاران و محمدرضا کرد گلزنان تیم راه ساری بودند.

در دیگر بازی حساس هفته هجدهم، تیم زمزم اصفهان با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ تیم شهید منصوری قرچک را مغلوب کرد. محسن زارعی، حسن لولاکی و احسان زحمتکش برای زمزم اصفهان موفق به گلزنی شدند و حمید نصیری ۲گل تیم منصوری قرچک را وارد دروازه حریف اصفهانی کرد.

همچنین دیدار دو تیم هلال احمر تبریز و ماهان تندیس قم نیز با حساب ۲ بر ۲ به پایان رسید. سجاد تربت و سید امید موسویان برای هلال احمر تبریز و محمد کرمانی و محمد وزیرزاده برای ماهان تندیس گلزنی کردند.

در آخرین مسابقه ساعت ۱۶ تیم تاسیسات دریایی تهران با نتیجه یک بر ۳ مقابل میثاق تهران مغلوب شد. علی ابراهیمی تک گل تاسیسات دریایی را زد و ابراهیم مسعودی، موسی حسندوست و محسن فرهمند برای میثاق موفق به گلزنی شدند.

اما در مهمترین دیدار هفته هجدهم که در حقیقت حساس ترین بازی لیگ فوتسال نیز بود، دو تیم دبیری تبریز و گیتی پسند اصفهان در شهر تبریز به مصاف هم رفتند. این مسابقه ساعت ۱۷ رودروی یکدیگر قرار گرفتند که در نیمه نخست دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند. بهروز جعفری و فرهاد فخیم برای تیم صدرنشین یعنی دبیری تبریز گل زدند و سجاد بندی سعدی گل تیم گیتی پسند را وارد دروازه حریف تبریزی خود کرد.

در نیمه دوم نیز شاهد باز شدن چند باره دروازه‌ها بودیم که البته سهم دبیری بیشتر بود و این تیم در نهایت موفق با نتیجه ۶ بر ۴ حریف صاحب‌نام خود را با شکست بدرقه کند تا کار خود را برای فتح نخستین جام قهرمانی آسان‌تر کند. حالا اختلاف دو تیم در صدر به ۹ امتیاز رسیده و این یعنی کار برای دبیری و قهرمانی این تیم تمام شده به نظر می‌رسد.

همچنین در دو مسابقه روز پنجشنبه و از ساعت ۱۶ دو تیم شهرداری ساوه و فرش‌آرای مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ خاتمه یافت. سجاد فتوحی و مهران رضاپور برای شهرداری ساوه گل زدند و قدرت بهادری ۲ گل فرش آرا را به ثمر رساند. در دیگر بازی روز پنجشنبه تیم شهرداری تبریز و پتروشیمی ماهشهر نیز به تساوی رضایت دادند. برای شهرداری تبریز مسلم رستمی‌ها(۲گل) و مجید رضایی گلزنی کردند و مجتبی راشدی‌زاده و رحمان فتحی(۲گل) هم گلزنان تیم پتروشیمی ماهشهر بودند تا در نهایت این دیدار با حساب ۳ بر ۳ پایان یابد.

در جدول رده‌بندی دبیری تبریز در حال حاضر با۴۶ امتیاز در صدر قرار دارد و حفاری خوزستان با ۳۸ و گیتی‌پسند با ۳۷ امتیاز تیم‌های دوم و سوم هستند. در انتهای جدول نیز راه ساری ۸ امتیازی است.

نتایج کامل دیدارهای عصر امروز به این شرح است:

دبیری تبریز ۶ - گیتی‌پسند۴

گل‌ها: اصغری‌مقدم، موثق، بهروز جعفری و فرهاد فخیم(۳گل) برای دبیری و طاهری، اسماعیل‌پور، سعدی‌بندی(۲گل) برای گیتی

شرکت حفاری ۵ – راه ساری۳

گل‌ها: فرید نمازی، برم‌شوری، عالی‌قدر و کریمی‌نژاد(۲گل) برای حفاری و ره‌انجام، دستیاران و کرد برای راه

زمزم اصفهان ۳ – شهید منصوری۲

گل‌ها: محسن زارعی، لولاکی و زحمت‌کش برای زمزم و حمید نصیری(۲گل) برای منصوری

هلال احمر تبریز ۲ – ماهان تندیس قم۲

گل‌ها: سجاد تربت و سید امید موسویان برای حلال احمر و محمد کرمانی و محمد وزیرزاده برای ماهان

تاسیسات دریایی ۱ – میثاق تهران۳

گل‌ها: ابراهیم مسعودی، موسی حسن‌دوست و محسن فرهمند برای میثاق و علی ابراهیمی برای تاسیسات

اصفهان بازی پتروشیمی شهرداری فرش فوتسال قم لیگ برتر هلال احمر ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر