کد خبر: 138666 A

با استعفا از سرمربیگری تیم ساروی؛

با همه تلاشی که برای بهتر شدن وضعیت راه ساری انجام داده‌ام، به این نتیجه رسیدم که دیگر هیچ کمکی از دست من برای این تیم ساخته نیست و تصمیم گرفتم که استعفا بدهم.

پس از جلسه ای که دوشنبه شب بین مدیرعامل و سرمربی تیم فوتسال راه ساری برگزار شد، با استعفای ناصر صالح از سرمربیگری این تیم موافقت به عمل آمد.

به گزارش ایلنا، پس از نتایج ضعیف هفته های گذشته راه ساری در لیگ برتر فوتسال این جلسه پیرامون بررسی وضعیت تیم برگزار شد که ناصر صالح استعفای خود را تقدیم سعید نجاریان کرد. ناصر صالح پس از جلسه تمرینی روز سه شنبه راه ساری با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد.

سرمربی مستعفی راه ساری در این خصوص گفت: مسئولان بگذارند راه ساری به حیاتش ادامه دهد.

ناصر صالح اظهار داشت: از ابتدا با توجه به شناختی که از شخصیت نجاریان داشتم، پذیرفتم هدایت راه ساری را بر عهده بگیرم.

وی امکانات تیم فوتسال راه ساری را اسفبار خواند و گفت: فاکتورهای زیادی دست به دست هم می‌دهند تا یک تیم بتواند به موفقیت برسد. متأسفانه راه ساری بسیاری از آن فاکتورها را ندارد. داشتن تدارکات مناسب، پزشک، ماساژور، امکانات تمرینی و آموزشی، تغذیه مناسب بازیکنان، حمایت مسئولان و…عواملی هستند که در کنار هم به موفقیت یک مجموعه کمک می‌کنند که من در راه اینها را کمتر دیده‌ام. متأسفانه ما در نیم فصل، پزشک و مربی بدنساز خود را به علت مشکلات‌مالی از دست دادیم.

صالح افزود: تیم حال حاضر راه ساری تیم بسیار جوانی است که تعداد زیادی از آنها برای اولین بار در لیگ برتر بازی می کنند. به شما اطمینان می‌دهم در سال‌های آینده اکثر آنها را در تیم‌های مختلف ملی خواهید دید. باور دارم آنها پتانسیل بالایی دارند. شک ندارم در آینده‌ای نزدیک به حرف امروز من پی خواهید برد.

وی ادامه داد: با همه تلاشی که برای بهتر شدن وضعیت راه ساری انجام داده‌ام، به این نتیجه رسیدم که دیگر هیچ کمکی از دست من برای این تیم ساخته نیست و تصمیم گرفتم که استعفا بدهم.

صالح بیان داشت: اگر بنده به صداقت آقای نجاریان و همکارانش ایمان نداشتم، پایم را در ساری نمی گذاشتم. باور کنید پولی که از راه ساری به من تعلق گرفت پول یک مربی دسته سومی فوتسال هم نیست اما من فقط به احترام شخص آقای نجاریان به راه ساری آمده ام و اگر خیلی زودتر از اینها راه ساری را ترک نکرده ام باز هم به خاطر ایشان بوده است.

وی گفت: در طول ۵۰ روزی که در راه ساری حضور داشتم به عینه دیدم که عوامل باشگاه خالصانه برای موفقیت تیم تلاش کردند و از هیچ کوششی دریغ نکردند. متأسفانه منتقدانی وجود دارند که فقط نیمه خالی لیوان را می بینند. آنها باید بدانند که برای موفقیت یک تیم مسائل مالی بسیار ارزشمند است. متأسفانه دست آقای نجاریان بسیار بسته است و هیچ حمایت کننده ای هم ندارد.

ناصر صالح در پایان گفت: من در این مدت از سعید نجاریان چیزی جز صداقت ندیدم و شاهد بودم که ایشان با چه مشقتی از دیگران پول قرض می کرد تا مخارج تیم برای سفرهای خارج از خانه تأمین شود. خواهش من از یکسری دوستان این است که نگرش خود را نسبت به آقای نجاریان عوض کنند. من هرجا که بروم از خوبی ها و توانمندی های این مرد خواهم گفت.

بازی پزشک پول تغذیه فوتسال لیگ برتر مشکلات مالی نیم فصل ساری راه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر