کد خبر: 138637 A

بازی با گیتی‌پسند فینال زودرس است؛

پیروزی بر تیم اصفهانی فاصله امتیازات دو تیم را به عدد ۹ خواهد رساند و شانس قهرمانی تیم دبیری بالای ۸۰ درصد می‌شود.

مالک باشگاه دبیری‌تبریز به نقش تماشاگران در بازی‌های خانگی گفت: تیم فوتسال دبیری تبریز در این فصل تمام بازی‌های خانگی خود به پیروزی دست یافته و با شکست دادن تیم گیتی‌پسند آمار صد در صدی برد در تبریز را حفظ کرده و گامی بزرگ برای کسب نخستین عنوان قهرمانی فوتسال تبریز در ایران را برخواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، افشین دبیری افزود: در موفقیت‌های تیم در بازی‌های خانگی تماشاگران تیم دبیری نقش به سزایی داشته و امیدوارم در بازی با تیم گیتی‌پسند که یک فینال زودرس است با حضور خود همچون گذشته سبب افزایش روحیه تیم شده و بازیکنان تیم دبیری نیز با برد مقابل مدافع عنوان قهرمانی بتوانند تماشاگران تیمشان را خشنود سازند.

دبیری متذکر شد: پیروزی بر تیم اصفهانی فاصله امتیازات دو تیم را به عدد ۹ خواهد رساند و شانس قهرمانی تیم دبیری بالای ۸۰ درصد می‌شود.

وی با تاکید بر حضور بازیکنان از تیم دبیری در تیم ملی تصریح کرد: بازی تیم‌های دبیری تبریز و گیتی‌پسند اصفهان جدال تیم‌های اول و دوم جدول بوده و امیدوارم خسوس این بازی را به صورت کامل نگاه کرده و متوجه شود تیمی که در صدر جدول قرار دارد حقش در تیم ملی بیش از یک بازیکن می باشد.

اضافه می‌شود در هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال تیم دبیری تبریز روز جمعه در دیداری حساس که به صورت زنده از شبکه ورزش نیز پخش می‌شود دبیری تبریز، میزبان گیتی پسند اصفهان است.

بازی رفت دو تیم در اصفهان با تساوی ۳ بر ۳ خاتمه یافته بود.

اصفهان ایران بازی تیم ملی جدول عنوان قهرمانی فوتسال لیگ برتر تبریز دبیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر