کد خبر: 112995 A

ناراحتم همراه تیم ملی نیستم؛

در این اتفاقات ما مقصر نبودیم چون ما با باشگاه قرارداد داریم و باشگاه اجازه نداد همراه تیم ملی باشیم. باشگاه گیتی‌پسند همیشه بازیکنانش را در اختیار تیم ملی گذاشته اما الآن شرایط خاصی داریم.

بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: در ماه‌های گذشته هیچ استراحتی نداشتیم و فشار زیادی روی بازیکنان ملی پوش گیتی‌پسند بود و به همین دلیل اجازه ندادند همراه با تیم ملی به برزیل برویم.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: با توجه به شرایطی که پیش آمد، باشگاه اجازه نداد همراه تیم ملی به مسابقات گرندپریکس برزیل برویم. ما در مسابقات المپیک داخل سالن آسیا شرکت کردیم و بدون استراحت به جام باشگاه‌های آسیا رفتیم و پس از آن هم خیلی سریع وارد لیگ شدیم. ما هیچ استراحتی نداشتیم و فشار زیادی به بچه‌های ملی‌پوش ما وارد شد و ۴-۵ بازیکن ما مصدوم شدند به خصوص خود من و باشگاه بنا به دلایلی که داشت و منطقی هم بود، اجازه نداد همراه با تیم ملی به برزیل برویم.

وی افزود: به هر حال باشگاه هزینه کرده و ابزارش بازیکنان هستند و صلاح دانستند به مسابقات برزیل نرویم. بازی کردن در تیم ملی همیشه برای من افتخار است و هر وقت در تیم ملی بوده‌ام، با تمام وجود برای تیم کشورم بازی کرده‌ام. خیلی دوست داشتم در این سفر همراه تیم ملی باشم اما امیدوارم جوانانی که در اردو هستند، بتوانند از آبرو و حیثیت فوتسال ایران دفاع کنند در این اتفاقات ما مقصر نبودیم چون ما با باشگاه قرارداد داریم و باشگاه اجازه نداد همراه تیم ملی باشیم. باشگاه گیتی‌پسند همیشه بازیکنانش را در اختیار تیم ملی گذاشته اما الآن شرایط خاصی داریم.

طاهری در پایان گفت: از اینکه کنار تیم ملی نیستم، ناراحتم و ناراحتی هم دارد. هر بازیکنی دوست دارد در تیم ملی کشورش باشد اما الآن شرایطی پیش آمده که نیستم و دعا می‌کنم بچه‌های تیم ملی بهترین شرایط را داشته باشند و نتایج خوبی کسب کنند.

اصفهان المپیک ایران بازی برزیل تیم ملی جام باشگاه های آسیا فوتسال ملی پوش باشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر