کد خبر: 106823 A

با انتقاد از برنامه ریزی کمیته فوتسال؛

مدام باید با فدراسیون تماس بگیریم تا تاریخ و ساعت بازیها را به ما بگویند تا بتوانیم بلیت هواپیما بگیریم و هتل رزرو کنیم الآن و با فشاری که باشگاه ها آورده اند برنامه بازی ها تا هفته ششم را به ما داده اند.

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران گفت: قبل از بازی با زمزم اصفهان هم می دانستیم که با تیم با تجربه ای بازی داریم.

محمود خوراکچی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: خوشبختانه در هفته سوم لیگ برتر فوتسال موفق شدیم تیم زمزم اصفهان را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست دهیم البته قبل از بازی می دانستیم با تیمی بازی داریم که بازیکنان با تجربه ای دارد و دو بازی قبلی اش را باخته بود و دنبال برد در تهران بود. به همین دلیل بچه های تیم‌مان را آگاه کردیم و به آنها گفتیم که در کل بازی باید کوبنده ظاهر شوند چون اگر یک تیم با تجربه به بازی سوار شود، کار خیلی سخت می شود.

وی افزود: بدشانسی زمزم اصفهان این بود که در سه بازی اول لیگ با تیم های مدعی بازی داشت و هر سه بازی را باخت اما از همین جا اعلام می کنم که زمزم اصفهان در ادامه کار تیم بهتری خواهد شد و چهره بهتری از این تیم در لیگ ایران خواهیم دید. در این بازی همه بچه های ما خیلی خوب کار کردند و موقعیت های گل زیادی فراهم کردیم و شش گل زدیم.

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران در مورد بازی تیمش گفت: بازی بعدی ما مقابل حفاری خوزستان است که هفته گذشته توانست شش بر چهار ماهان تندیس قم را شکست بدهد. حفاری خوزستان تیم با سابقه ای است و جزو تیم های با کیفیت لیگ است هر دو تیم حساب ویژه‌ای روی این بازی باز کرده اند ما پارسال در اهواز این تیم را سه بر صفر بردیم که البته روز بد حفاری و روزی خیلی خوب ما بود و توانستیم برنده شویم.

خوراکچی در پایان و در مورد برنامه ریزی لیگ برتر فوتسال گفت: باید برنامه کل فصل را در اختیار تیم ها قرار بدهند اما متأسفانه در کمتر از یک هفته روز و ساعت بازیها به ما ابلاغ می شود. مدام باید با فدراسیون تماس بگیریم تا تاریخ و ساعت بازیها را به ما بگویند تا بتوانیم بلیت هواپیما بگیریم و هتل رزرو کنیم الآن و با فشاری که باشگاه ها آورده اند برنامه بازی ها تا هفته ششم را به ما داده اند.

فوتسال خوراکچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر