کد خبر: 680537 A

مهدی ترابی یکی از ستارگان جوان فوتبال ایران است که پیش از آغاز فصل به پرسپولیس پیوسته و به سبب محرومیت این تیم نیم فصل اول را در سایپا بازی می‌کند.

به گزارش ایلنا، دو تیم سایپا و استقلال از هفته نهم رقابتهای لیگ برتر باید در ورزشگاه تختی مقابل هم قرار بگیرند و تقابل شاگردان شفر و علی دایی می‌تواند دیدار جذابی را رقم بزند.

یکی از جذابیتهای این مسابقه حضور مهدی ترابی در مقابل استقلال است. این مورد از آن جهت حائز اهمیت است که ترابی پیش از آغاز فصل به پرسپولیس پیوسته و چون این تیم از ثبت قرارداد بازیکنان به سبب محرومیت محروم است او نیم فصل اول را در تیم سایپا بازی می‌کند و تقابلش با رقیب سنتی پرسپولیس می‌تواند برای هواداران این تیم بسیار مهم و جذاب باشد.

هواداران پرسپولیس منتظرند تا عملکرد ستاره‌ی نیم فصل دوم خود را در مقابل رقیب دیرینه مشاهده کنند و از او انتظار دارند در این مسابقه خوش درخشیده و بتواند دروازه‌ی تیم شفر را باز کند موردی که او تا به حال موفق به انجام آن نشده و در این مسابقه سعی خواهد کرد این آمار بد را بهبود بخشد.

ترابی

ترابی تا کنون هفت بار در مقابل استقلال بازی کرده و نتوانسته به این تیم گل بزند. او در این هفت مسابقه 4 باخت، 2 تساوی و تنها 1 برد کسب کرده و می‌کوشد به سایپا کمک کند تا با برد در مقابل استقلال به جمع صدرنشینان بالای جدول بپیوندد.

عملکرده وینگر جوان سایپا در این مسابقه بیش از پیش زیر ذره‌بین رسانه‌ها ، کارشناسان و اهالی فوتبال است و باید ببینیم او در این مسابقه چه عملکردی از خود بر جای خواهد گذاشت.

استقلال سایپا مهدی ترابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر