کد خبر: 676187 A

قدر داشته‌هایتان را بدانید؛

خونه به خونه بابل این روزها شرایط بسیار بدی را سپری می‌کند.

به گزارش ایلنا، باشگاه خونه به خونه که با مشکلات و کاستی‌های فراوانی پا به مسابقات لیگ یک نهاد، هنوز این تورنمنت به هفته هشتم نرسیده آنها دو سرمربی تغییر داده‌اند! در ابتدا اکبر محمدی هدایت تیم را برعهده گرفت و سپس مهران برزگر که هر دوی این مربیان با بی‌مهری برخی‌ها در باشگاه خونه به خونه، از این تیم جدا شدند و حاضر به همکاری با این تیم نمی‌باشند.

خونه به خونه هفته قبل سومین شکست متوالی خود در لیگ یک را تجربه کرد. آنها در تبریز مقابل شهرداری این شهر 1-0 باختند و همین نتیجه سبب خروج مهران برزگر از باشگاه شد. با آنالیز آن بازی درخواهیم یافت که برزگر در تبریز، 4 مرتبه دست به تغییر سیستم بازی زد. اما متاسفانه تنها مشکل چسبیدن توپ به تور دروازه بود. برزگر، که تجربه قهرمانی با تیم های جوانان و امیدهای خونه به خونه در لیگ کشور و کار کردن با مربیان بزرگی را در کارنامه دارد در این بازی نشان داد نه تنها بین او و دیگر مربیان کشور فرقی نیست بلکه با انگیزه جوانی و به روز بودنش توانایی لازم برای نشستن روی نیمکت به عنوان سرمربی را دارد. البته ناگفته نماند که بازیکنای تیم هم مهر تایید برا این توانایی گذاشته اند و حتی طبق شنیده ها بعد از بازی با شهرداری تبریز، رضایت خود را از سیستم و تاکتیک و نوع بازی تیم به برخی عوامل باشگاه اعلام کردند. اما مشخص نیست در بابل چه می‌گذرد که چنین مربیان توانمندی به این راحتی باید از باشگاه کنار گذاشته شوند.

سخن کوتاه با مالک و مدیرعامل باشگاه؛ باتوجه به وضعیت موجود و مشکلاتی که در فصل جاری برای باشگاه خونه به خونه به وجود آمد آیا بهتر نیست مدیریت بحران انجام داده و با ابقای کادرفنی فعلی که هم بومی بوده و هم از تجربه کافی چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ آشنایی با مسایل باشگاه را دارا است، روزهای خوب را به تیم خود بازگرداند؟

البته شنیده شده تماس‌های عوامل باشگاه در شب قبل از بازی و اتفاقاتی که در این خصوص افتاد نقش مهمی در این فعل و انفعالات داشته‌اند اما آنچه مهم است، این می‌باشد که در شرایط فعلی، راه علاج باشگاه خونه به خونه تغییر سرمربی نیست بلکه آنها باید در مرحله اول، کادرفنی خود را حفظ کنند و با آوردن یک دستیار خوب، بتوانند تیم را به جلو حرکت دهند نه آنکه با تغییر سرمربی، به عقب بازگشت کرده و با از دست دادن زمان به درب سقوط به لیگ پائین‌تر نزدیک شوند و تنها دلخوشی مردم مازندران تبدیل به نابودی شود.

لیگ دسته اول خونه به خونه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر