کد خبر: 415642 A

از حریف بهتر بودیم

ایلنا: بازیکن تیم فولاد خوزستان معتقد است داور بازی با عقاب تبریز در جام حذفی در دقایق زیادی به ضرر تیم فولاد سوت زد.

یوسف وکیا، بازیکن تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازی این تیم در جام حذفی مقابل عقاب تبریز گفت: بازی بسیار سختی داشتیم. تیم مقابل بسیار خوب و با انگیزه بازی می‌کرد اما ما از آنها خیلی بهتر بودیم. تا حالاروی چمن مصنوعی بازی نکرده بودیم، از طرفی سرمای هوا ما را اذیت می‌کرد. آنها موقعیت کمی داشتند. تمام توپ در میانه میدان بود. ما برای جام حذفی برنامه داریم و نباید در این دیدار شکست می‌خوردیم. خوشبختانه توانستیم این بازی را ببریم.

این بازیکن با بیان اینکه داوری بازی خوب نبود، ادامه داد: داور 5 پنالتی صد در صد را برای ما نگرفت. عملکرد داوری بسیار ضعیف بود. خوشبختانه با همه این اتفاقات توانستیم با گل ساسان انصاری در شش قدم به پیروزی برسیم.

وی با بیان اینکه بازی‌های جام حذفی همواره سخت و طاقت فرسا است و نتایج قابل پیش بینی نیست، افزود: باید بازی بعد را با فولاد یزد بازی کنیم. مربیان و کادر فنی این تیم را آنالیز می‌کنند و قطعا شناخت کافی از این تیم دارند. ما برای جام حذفی برنامه داریم و تنها راه دستیابی به باشگاههای آسیا قهرمانی در این جام است.

وکیا با بیان اینکه با نظر سرمربی تیم تمرینات تعطیل نخواهد بود، گفت: بعد از این بازی به اهواز برمی‌گردیم و تمرینات خود را برای دیدار با صبای قم آغاز خواهیم کرد. 

 

 

فولاد خوزستان یوسف وکیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر