کد خبر: 413369 A

فولادی‌ها برای انجام بازی خود در جام حذفی، تغییراتی در برنامه خود ایجاد کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، شاگردان نعیم سعداوی که عملکرد رو به رشدی در مسابقات اخیر لیگ برتر داشته‌اند براساس قرعه باید در چارچوب رقابت‌های جام‌حذفی فوتبال کشور در شهر تبریز با تیم عقاب دیدار کنند.

آنها روز شنبه هفته (10 مهر) باید به مصاف تیم عقاب تبریز بروند؛ دیداری که در تبریز برگزار خواهد شد. از این رو، سرخ‌پوشان اهوازی از ساعت 18 امروز(شنبه) برنامه‌های تاکتیکی خود را برای این مسابقه پیگیری می‌کنند. همچنان ورزشگاه محل برگزاری این مسابقه مشخص نیست و بر اساس اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ متعاقباً اعلام می‌شود.

طبق برنامه، بازیکنان تیم فولاد در روزهای آینده جلسات تمرینی را ادامه می‌دهند در نهایت، با پرواز ساعت 12:30 روز جمعه آینده با یک پرواز مستقیم اهواز را به مقصد ترک می‌کنند. این در حالی است که فولادی‌ها بعد از دیدار مقابل گسترش فولاد، به تازگی تبریز را ترک کرده بودند.

فولادی‌ها در همان روز و در تبریز، یک جلسه تمرینی سبک در برنامه خواهند داشت و قصد دارند بعد از انجام این بازی سریعاً به اهواز بازگردند تا بعد از یک استراحت کوتاه تمرینات‌شان را در اهواز برای دیدار با صبای قم در هفته هشتم از سر بگیرند.

 

 

جام حذفی رقابت های لیگ برتر فولاد خوزستان تمرینات نعیم سعداوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر