کد خبر: 208113 A

هفته دهم لیگ برتر؛

سایپای البرز پس از چند هفته موفقیت آمیزی در قم به صبای صمد باخت تا نوار موفقیت های جلالی پاره شود.

سایپای البرز پس از چند هفته موفقیت آمیزی در قم به صبای صمد باخت تا نوار موفقیت های جلالی پاره شود.

به گزارش ایلنا، در ادامه هفته دهم لیگ برتر، ۲ دیدار به طور همزمان از ساعت ۱۷:۲۵ دقیقه آغاز شد که صبای قم در خانه سایپای‌کرج را برد و نفت مسجد سلیمان نیز خارج از خانه یک امتیاز شیرین از راه آهن گرفت.

صبای قم که با قضاوت احمد فروغی در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان سایپای مجید جلالی بود این بازی را با تک گل پیروز قربانی پیروز شد تا تیم صمد به روال مطلوب تری نزدیک شود. قربانی که چند هفته مورد غضب کادر فنی بود در دقیقه ۱۲ موفق شد با ضربه سر دروازه سایپا را باز کند تا گلی ۳ امتیازی را برای تیمش به ثمر برساند. ایوب کلانتری از صبا و بابک حاتمی و حامد شیری در این دیدار کارت زرد گرفتند.

صبای قم با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و به رده هشتم جدول صعود کرد و سایپای البرز نیز با همان ۱۶ امتیاز همچنان در جایگاه چهارم جدول باقی ماند.

اما در دیگر دیداری که همزمان آغاز شد راه آهن تهران میزبان نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسیده است. مجتبی شیری در دقیقه ۲۹ شاگردان استیلی را از مهمان پیش انداخت، ولی این خوشحالی میزبان فقط ۲ دقیقه دوام داشت چراکه سعید سالارزاده در دقیقه ۳۱ موفق شد گل تساوی بخش را وارد دروازه راه آهن کند تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند. ر در نیمه دوم باز هم نفت مسجد سلیمان بود که در دقیقه ۵۲ توسط میلاد جعفری به گل رسید تا بار دیگر پیروز میدان باشد ولی راه آهنی ها در دقیقه ۹۰ توسط سیدامین منوچهری بازی را بار دیگر به تساوی کشیدند تا حداقل امتیاز را از میزبانی خود بگیرند.

با این نتیجه راه آهن با ۹ امتیاز در رده دوازدهم ایستاد و نفت مسجد سلیمان هم با ۵ امتیاز در رده آخر جدول قرار دارند و همچنان برای فرار از سقوط می جنگندند.

بازی جدول راه آهن سایپا صبای قم قم لیگ برتر مجید جلالی مسجد نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر