کد خبر: 106919 A

در کنار شاگردان دوستی مهر؛

هافبک سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان تمرینات تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در کشور آلمان پا به توپ شد.

هافبک سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان تمرینات تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در کشور آلمان پا به توپ شد.

به گزارش ایلنا، اولین تمرین تیم فوتبال نوجوانان در اردوی آلمان عصر دیروز(یکشنبه) زیر نظر علی دوستی مهر برگزار شد. در این تمرین بازیکنان دور زمین چمن دویدند و در این مرحله مهدی مهدوی کیا هم به تمرین تیم زیر۱۷ سال اضافه شد و در تمرینات یک در مقابل یک شرکت کرد.

مهدی غفاری و نادر عزت اللهی از مربیان تیم ملی هم کار بازیکنان را زیر داشتند و جعفر هوشمند مربی بدنساز تیم بازیکنان را به خوبی گرم کرد. مهدی حیدری مربی دروازه بانان تیم نوجوانان، دروازه بانان را تمرین داد و به طور اختصاصی با آنها تمرین کرد.

در ادامه تاکتیک‌های دفاعی و حمله‌ای مرور شد و مهدوی‌کیا کنار مهاجمان تیم زیر۱۷ سال تمرینات ویژه ای را برای نوجوانان طراحی کرده بود که مهاجمان روی شوت‌های از راه دور و نزدیک با مهدوی‌کیا به خوبی تمرین کردند.

تمرین ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی دیروز به پایان رسید. امروز هم بازیکنان ساعت ۱۰:۳۰ جلسه فنی با مربیان دارند و سپس برای بازی با تیم جوانان پادربورن که در لیگ دو بوندس لیگا حضور دارد، به سمت ورزشگاه محل بازی در ۶۰ کیلومتری هتل تیم ملی حرکت می کنند. بازی با این تیم ساعت ۱۸:۳۰ انجام می شود که به وقت ایران، ساعت ۱۷ خواهد بود.

مهدوی کیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر